Raudas internātpamatskolā brīnumu laiks

IMG 2982        Adventa un Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks. Arī mēs paši varam uzburt brīnumus, ja vien tiem ticam. SIA KPMG Baltics” darbinieki tic brīnumiem, rada tos paši un palīdz arī citiem noticēt. Arī šis gads nav izņēmums.

    SIA KPMG Baltics” darbinieki sagatavoja pārsteigumiem bagātu dienu Raudas internātpamatskolas skolēniem un skolotājiem.

11. decembrī Raudas internātpamatskolas skolēni un skolotāji devās uz Rīgu, lai priecātos par pirmssvētku noskaņu un baudītu mākslu. Vispirms ceļš veda uz Latvijas Nacionālo operu. Skolēni un skolotāji skatījās baletu Riekstkodis”. Izrāde pārsteidza ar skaistu mūziku, krāšņiem kostīmiem, interesantu skatuves noformējumu un profesionālu deju. Kādam visvairāk patika vieglā sniegpārsliņu deja, citiem jautrā pelēnu deja, bet zēni sekoja līdzi zaldātiņu spraigajai cīņai ar peļu karalieni. Stāsts par Riekstkodi uzrunāja gan skolēnus, gan skolotājus. Bērni jau pirms brauciena uz baleta izrādi lasīja pasaku par Riekstkodi un zīmēja krāsainus zīmējumus, lai piedalītos SIA KPMG Baltics” rīkotajā zīmējumu konkursā.

Pēc baleta izrādes visi devās uz LIDO”, lai iestiprinātos ar mūsu draugu SIA KPMG Baltics” sarūpētajām pusdienām. Par to, ka pusdienas bija gardas, liecināja tukšie šķīvji un smaidi sejās. Katrs vēl dāvanā saņēma saldu cukurgailīti. Pēc pusdienām skolēni priecājās par krāšņo LIDO” egli un citām Ziemassvētku dekorācijām. Mazākajiem skolēniem īpaši patika baltie lāči, kas izskatījās gluži kā īsti.

Visi skolēni patiesi priecājās par skaisti pavadīto dienu un iespēju gaidīt Ziemassvētkus kopā. Skolēni atzina, ka Raudas internātpamatskolai ir visforšākie draugi – SIA KPMG Baltics”.

Arī šajā gadā SIA KPMG Baltics” darbinieki ar īpašu gādību un mīlestību sarūpēja Ziemassvētku dāvanu katram Raudas internātpamatskolas skolēnam. Šīm dāvanām ir pievienotā vērtība – dāvinātāja sirds siltums un patiesas rūpes par katru mazo dāvanas saņēmēju.

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem ved ikvienu pretim baltam klusumam, aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, kas mums atkal no jauna jāatrod. Sakām sirsnīgu paldies ikvienam SIA KPMG Baltics” darbiniekam, kas dāvā savu mīlestību un rūpes Raudas internātpamatskolas skolēniem! Novēlam, lai jūsu ģimenēs šis Adventa laiks nāk ar mieru, saticību, mīlestību un palīdz saskatīt un atklāt no jauna patieso Ziemassvētku brīnumu.

 

Raudas internātpamatskola

 

IMG 3009

IMG 3021

IMG 3023

IMG 3025