Popgrupai „MIX” jauni sasniegumi starptautiskajā konkursā „Talent Show”

Visi kopa      No 28. līdz 30. aprīlim uz kruīza kuģa Romantika” maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga notika starptautiskais konkurss Talent Show”. Uz šo spilgto notikumu mūzikas, mākslas un deju pasaulē, kas apvieno jaunus un talantīgus izpildītājus no dažādām valstīm, devās Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Dana Viviāna Cirse, Evelīna Rusecka, Elīza Repkova, Luīze Vizule un Eva Evelīna Repkova.

     Šo triju dienu laikā meitenes izbaudīja brīnišķīgu iespēju parādīt sevi uz skatuves, iekaroja skatītāju simpātijas, saņēma speciālistu novērtējumu, izveidoja jaunus radošos kontaktus, kā arī izbaudīja aizraujošo ceļojumu pa Baltijas jūru, apmeklēja Zviedrijas galvaspilsētu – Stokholmu, iepazinās ar vairākiem interesantiem apskates objektiem un draudzīgā atmosfērā pavadīja laiku.

Konkursā piedalījās dalībnieki no vairākām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Armēnijas, Krievijas, Igaunijas. Pēc žūrijas, kuras sastāvā bija 8 cilvēki (tajā skaitā divi no Kubas), vērtējuma rezultāti ir šādi:

1. vieta popgrupai MIX” (E. Rusecka, D. V. Cirse, L. Vizule un E. Repkova);

1. vieta duetam VIKS” (E. Rusecka un D. V. Cirse);

1. vieta Evai Evelīnai Repkovai nominācijā Instrumentālā mūzika” (saksofona spēle);

2. vieta Evelīnai Ruseckai un Luīzei Vizulei nominācijā Estrādes vokāls” (solo);

3. vieta Danai Viviānai Cirsei un Elīzai Repkovai nominācijā Estrādes vokāls” (solo).

 

Sestdienas vakarā notika galā koncerts, kurā tika uzaicināta uzstāties arī popgrupa MIX”.

Paldies Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolai un Ilūkstes novada kultūras centram par atbalstu konkursantu sagatavošanā, kā arī visām dalībniecēm un viņu vecākiem par šo piedzīvojumiem bagāto kopā pavadīto laiku.


Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas skolotāja

Oksana Šeršņova

 

Duets VIKS

Popgrupa MIX