Pirmie soļi tuvāk virsotnei!

Radzvch       20. maijā notika Rēzeknes pilsētas 2017. gada atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās arī mūsu novada Sporta skolas peldētāji. Viņi mēroja spēkus ar konkurentiem: „Rīdzene OSC”, Balvu Sporta skolas, peldēšanas kluba „Olimps”, Sporta kluba „Spars MK”, Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolas, Jēkabpils sporta centra un Rēzeknes sporta skolas peldētājiem.

Apsveicam ar IV sporta klases rezultātu sasniegšanu Albertu Zeltiņu (100 m brass), Elīnu Gerasimovu (100 m brass) un Danielu Krapānu (100 m brīvais stils). Sveicam Oliveru Surgovtu ar 4. vietu 100 m distancē brīvajā stilā un 100 m peldēšanā uz muguras 2008. g. dz. bērnu konkurencē. 

Kā labāko šoreiz var atzīmēt Vitāliju Radzeviču (dz. 2009. g.), kurš pirmo reizi ar izciliem rezultātiem mēroja 100 m distanci brīvajā stilā (1:41,06) un 100 m peldēšanā uz muguras (1:48,96), kā arī 2008. g. dz. bērnu konkurencē abās distancēs ieguva sudraba medaļas. Tas nebija viegls pārbaudījums, bet Vitālijs veiksmīgi tika ar to galā. Protams, neizpalika bez kļūdām, taču mēs visi no tām mācāmies, tāpēc novēlēsim Vitālijam un pārējiem sportistiem vasaras laikā paaugties garākiem un stiprākiem, lai, jauno mācību gadu sākot, pieveiktu pretiniekus ar saviem rezultātiem un katru reizi sacensībās tuvinātos sporta sasniegumu virsotnei.

 

Ilūkstes novada Sporta skolas

peldēšanas trenere Sņežana Bondere