„Piparmētrai” 2. vieta un labākais autordarbs jauno grupu konkursā „Homesick 2016”

IMG 20160327 WA0016      26. martā Viesītē notika trešais jauno grupu konkurss „Homesick 2016”. Konkursu rīkoja Viesītes jauniešu dome sadarbībā ar Viesītes Kultūras pili un Viesītes novada pašvaldību. No Ilūkstes konkursā piedalījās meiteņu grupa „Piparmētra” (vadītājs Arnis Slobožaņins).

      Šogad konkurss pulcēja 12 jaunās grupas no visas Latvijas – Rēzeknes, Alojas, Nīcas, Liepājas, Rojas, Neretas, Ilūkstes, Valdemārpils, Rīgas, Madonas un Salas.

Jau trešo gadu žūrijā mūziķu sniegumu vērtēja viens no Latvijas labākajiem bundziniekiem – Gundars Lintiņš. Otro gadu žūrijas krēslu ieņēma festivāla „Sinepes un Medus” un Madonas ģitāristu sesijas organizators Imants Pulkstenis. Dalībnieku sniegumu vērtēja arī mūziķis Kārlis Kazāks un Viesītes jauniešu domes pārstāvis, bundzinieks Alvis Sladzis.

 

Konkursa rezultāti:

1. vieta – grupai „Melns uz Balta” (Madona);

2. vieta – grupai „Piparmētra” (Ilūkste);

3. vieta – grupai „Improvizācija” (Roja);

Skatītāju simpātija – grupa „Wild Pride” (Nereta);

Labākais autordarbs – grupai „Piparmētra” (Ilūkste);

Labākais solo ģitārists –  Edgars Roļskijs  („Kokteilis”);

Labākais basģitārists – Maikls Drobins (Melns uz Balta);

Labākā vokāliste – Melita Rozentāle (Sala);

Labākā taustiņinstrumentāliste – Kristīne Vertjanova (Radio iela 8).

 

Amanda Lapa, grupas „Piparmētra” dalībniece stāsta: „Konkurss bija lielisks! Bija ļoti patīkami uzstāties kopā ar tik progresējošām, jaunajām grupām. Visi bija kolosāli! Mēs jutāmies ļoti pārsteigtas, uzzinot, ka esam izcīnījušas 2. vietu, uz neko tādu nebijām cerējušas. Visas bijām ļoti, ļoti priecīgas. Konkurss ir ļoti izdevies.”

 Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrs sveic meiteņu grupu „Piparmētra” ar augsto sasniegumu – 2. vietu konkursā un balvu par labāko autordarbu! Paldies gribam teikt grupas „Piparmētra” meiteņu vecākiem par atbalstu un šoreiz jo īpaši Elzas mammai Zitai par nogādāšanu uz konkursu!

 Tiksimies 2. aprīlī Daugavpilī, grupas „Piparmētra” mini albuma „Slāpes” prezentācijas koncertā!

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra

direktore Vanda Rimša

 

IMG 20160327 WA0022

IMG 20160327 WA0037