Novada peldētājai turpina gūt godalgotas vietas

Novada peldētājai turpina gūt godalgotas vietas

24.martā  Ilūkstes NSS peldētāji devās pēc jauniem sasniegumiem un emocijām peldēšanas sacensībās “Daugavpils BJSS Pavasara kauss 2018”.

Sacensībās piedalījās ap 200 peldētāju, konkurenci sagādāja Vilnius MSC, Panevežio “Žemyna”, Rēzeknes SS PK, SPARS-MK GOLDSWIMMER, Daugavpils BJSS.

Mūsu peldētāju rezultāti:

100 m komplekss

3. vietaRodionova Arīna (08) 1:33.65 (- 3 s no iepriekšējā rez.)

13. vieta – Zeltiņa Alberta (06) 1:33.91 220 (no 28 dlbnk.,- 5 s no ieprkšj. rez.)

14. vieta – Gerasimova Elīna (06) 2006 1:33.93 (no 28 dlbnk., – 8 s no ieprkšj. rez.)

26. vieta – Debņaka Viktorija (08) 1:58.97 (– 6 s no ieprkšj. rez.)

6. vieta –  Ķīse Katrīna (02) 1:32.98

6. vieta –  Radzevičs Vitālijs(09) 1:33.84 (no 28, 2008.g.dz.un jaunk., dlbnk.,– 4 s no ieprkšj.  rez.)

28. vieta – Krasausks Reinis (06) 1:47.20 (no 42 dlbnk., – 4 s no ieprkšj. rez.)

12. vieta – Krapāns Daniels (05) 1:26.35 (no 27 dlbnk., – 11 s no ieprkšj. rez.)

 

50 m tauriņstils

3. vietaZeltiņa Alberta (06) 0:47.28

100 m uz muguras

3. vietaĶīse Katrīna (02) 1:30.03

2. vietaRadzevičs Vitālijs (09) 1:30.96  (no 17, 2008.g.dz.un jaunk.,dlbnk., – 3 s no ieprkšj. rez.)

100 m brass

1. vietaRodionova Arīna (08) 1:43.25  (- 9 s no ieprkšj. rez.)

5. vieta – Gerasimova Elīna (06) 1:41.40 (- 2 s no i ieprkšj. rez.)

6. vieta – Krasausks Reinis (06)  1:49.65 (- 1 s no ieprkšj.rez.), apsveicam ar IV s.kl.

100 m br/st

9. vieta – Debņaka Viktorija (08) 1:52.13 ( – 6 s no ieprkšj. rez.)

12. vieta – Krapāns Daniels (05) 1:15.02 ( 19 , – 1 s no ieprkšj.rez.)

 Komandu cīņā 4 x 100 m kompleksā stafetē meitenes apsveicam ar  3.vietu!

28.aprīlī  mūsu peldētāji devās uz sacensībām Daugavpils BJSS kauss peldēšanā”. Dažiem peldētājiem tā bija pirmā pieredze vai pirmās sacensības izbraukumā. Visi audzēkņi ļoti centās, un patīkami iepriecināja ar saviem rezultātiem. It sevišķi jaukus mirkļus sagādāja jauniesācēji, kuri nodarbojas tikai 4 mēnešus, bet droši tika galā ar nopietnām 100 m distancēm.

 100 m br/st (2008.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

6. vieta – Estere Kusiņa (08) 1:48.69

7. vieta – Evelīna Plāne (08) 1:51.75

9. vieta – Sabīne Vansoviča (08) 2:11.21

9. vieta – Valters Vasiļevskis (08) 1:34.00 (no 23 dlbnk., – 13 s no ieprkšj.rez.)

15. vieta – Damirs Grigorjevs (09) 1:44.97 (no 23 dlbnk.)

10. vieta – Baiba Vēvere (09) 2:14.75

4. vieta – Vitālijs Radzevičs (09) 1:25.33, (- 9 s no ieprkšj.rez.), apsveicam ar IV s.kl.

11. vieta – Marija Golubeva (10) 2:31.85

 

100 m br/st (2006.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

5. vieta – Alberta Zeltiņa (06) 1:25.88

10. vieta – Diāna Orlova (07) 1:50.15

11. vieta – Viktorija Debņaka (07) 1:51.29 (- 1 s no ieprkšj.rez.)

12. vieta – Viviāna Potjomkina (07) 1:55.68

14. vieta – Reinis Krasausks (06) 1:37.72 (no 25 dlbnk., – 7 s no ieprkšj.rez.)

15. vieta – Jānis Vorslovs (06) 1:43.16 (no 25 dlbnk.)

21. vieta – Matīss Ļubomirskis (06) 1:49.22

24. vieta – Ernests Vēveris (07) 1:55.94

 

100 m br/st (2004.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

3. vieta – Daniels Krapāns (05) 1:11.91 (- 4 s no ieprkšj.rez.)

11. vieta – Otto Lazda (05) 1:33.43

 

1. vieta – Katrīna Ķīse (02) 1:14.88 – 100 m br/st

3. vieta – Katrīna Ķīse (02) 1:41.38 – 100 m brass,

1. vieta – Katrīna Ķīse (02) 1:26.62 – 100 m uz muguras

 Apsveicam ar III s.kl. visās distancēs!

 

100 m brass (2008.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

2. vieta – Sabīne Vansoviča (08) 2:06.04

5. vieta – Evelīna Plāne (08) 2:25.41

8. vieta – Estere Kusiņa (08)  2:31.38

10. vieta – Marija Golubeva (10) 3:09.44

11. vieta – Samanta Kusiņa (11) 3:09.50

5. vieta –  Valters Vasiļevskis (08) 1:51.90

7. vieta – Vitālijs Radzevičs (09) 1:56.69

8. vieta – Damirs Grigorjevs (09) 2:06.25

 

100 m brass (2006.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

4. vieta – Alberta Zeltiņa (06) 1:43.03 (- 3 s no ieprkšj.rez.)

10. vieta – Diāna Orlova (07) 2:09.07

12. vieta – Viktorija Debņaka (07) 2:23.68

13. vieta – Viviāna Potjomkina (07) 2:29.31

7. vieta – Reinis Krasausks (06) 1:50.41

8. vieta – Jānis Vorslovs (06) 1:50.59

 

100 m brass (2004.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

5. vieta – Daniels Krapāns (05) 1:38.88, apsveicam ar IV s.kl.

7. vieta – Otto Lazda (05) 2:03.59

 

100 m uz muguras (2008.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

4. vieta – Estere Kusiņa (08) 1:52.81

7. vieta – Baiba Vēvere (09) 2:05.66

8. vieta – Evelīna Plāne (08) 2:06.69

9. vieta – Marija Golubeva (10) 2:21.60

3. vieta – Vitālijs Radzevičs (09) 1:33.01 (no 20 dlbnk., – 3 s no ieprkšj.rez.)

7. vieta – Valters Vasiļevskis (08) 1:43.53 (no 20 dlbnk., – 1 s no ieprkšj.rez.)

8. vieta – Damirs Grigorjevs (09) 1:46.63 (no 20 dlbnk., – 2 s no ieprkšj.rez.)

 

100 m uz muguras (2006.g.dz.un jaunk.dlbnk.konkurencē)

3. vieta – Alberta Zeltiņa (06) 1:33.41

6. vieta – Diāna Orlova (07) 1:50.16

7. vieta – Viktorijs Debņaka (07) 1:55.03

8. vieta – Viviāna Potjomkina (07) 2:00.65

10. vieta – Reinis Krasausks (06) 1:44.59

11. vieta – Jānis Vorslovs (06) 1:51.19

12. vieta – Matīss Ļubomirskis (06) 1:53.82

14. vieta – Ernests Vēveris (07) 2:00.31

 

      Tartū Aura Water Centre 6. maijā notika  peldēšanas sacensību Räimeralli” 4. etaps – fināls. Kā parasti tas pulcēja grandiozi lielo jauno peldētaju skaitu. Tikai šoreiz cīņa par balvām bija daudz sīvāka, jo varēja uzlabot savus iepriekšējos rezultātus, un tikt godalgoto vietu skaitā.

APSVEICAM Radzeviču Vitāliju (09) ar 2.vietu – 50 m br/st, 4.vietu – 25 m br/st, 2.vietu – 25 m uz muguras un Rodionovu Arīnu (08) ar  5.vieta – 50 m brass, 6. vietu – 50 m taurinstilā un 100 m kompleksā, 11.vietu – 50 m br/st

 

       12.maijā Rēzeknē notika “Rēzeknes pilsētas atklātājs čempionāts peldēšanā”

Apsveicam Ilūkstes NSS peldētājus ar godalgotām vietām:

1.vieta –  Arīna Rodionova (08) – 50 m brass, 1. vieta –  100 m komplekss

 3.vieta –  Katrīna Ķise (02) – 50 m tauriņstils, 2. vieta –  200 m uz muguras (apsveicam ar III s.kl.)

 

Ilūkstes novada Sporta skolas peldēšanas trenere,

Sņežana Bondere


Novada peldētājai turpina gūt godalgotas vietas
Novada peldētājai turpina gūt godalgotas vietas
Novada peldētājai turpina gūt godalgotas vietas