Notika skatuves runas un mazo formu uzvedumu skate

IMG 9576     Pavasaris ir laiks, kad daba pamostas un atdzīvojas pēc ziemas bargā sala. Ar pirmajiem saules stariņiem, kas vēsta par pavasara nākšanu, 4. martā Ilūkstes novadā notika skatuves runas un mazo formu uzvedumu skate. Pasākumu organizēja Ilūkstes novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Ilūkstes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļu. Pasākumu vadīja Bērnu un jauniešu centra teātra pulciņa „Brīnumdari” dalībnieces Alīna Kovaļčuka un Dinija Rimoviča.

Ar aizrautību varēja klausīties bērnu deklamētos dzejoļus. Tika pārstāvētas visas Ilūkstes novada skolas. Žūrijā tika aicināta Daugavpils teātra aktrise Inese Ivulāne-Mežale un Saules skolas teātra nodaļas studenti Zanda Mankopa un Alberts Vecmanis.

Pārstāvēt Ilūkstes novadu reģionālajā skatē, kas notiks 30. martā Jēkabpilī, dosies: Bebrenes vispārizglītojošāsun profesionālās vidusskolas 1. klases skolnieks Aivis Vucens (skolotāja M. Vanaga) un 8. klases skolnieks Toms Rihards Vitenbergs (skolotāja A. Rubļevska); Eglaines pamatskolas 2. klases skolniece Gabriela Sutiņa-Zutiņa (skolotāja A. Naļivaiko); Ilūkstes 1. vidusskolas 4. klases skolniece Jūlija Ivanova (skolotāja S. Davne) un 11. klases skolniece Dinija Rimoviča (skolotāja M. Rimoviča); Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra teātra pulciņa „Brīnumdari” dalībniece Andželika Purvinska (skolotāja M. Rimoviča) un Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 9. klases skolniece Anastasija Mašņuka (skolotāja Z. Ķedere). Mazo formu uzvedumu konkursā brīvbiļeti uz Jēkabpili ieguva Bērnu un jauniešu centra teātra pulciņš „Brīnumdari” ar izrādi „Ģimene – vērtība” (skolotāja M. Rimoviča).

Vēlēsim bērniem veiksmi un panākumus!

 

IMG 9573

IMG 9614

IMG 9653

IMG 9659

IMG 9665

IMG 9682

IMG 9688

IMG 9689