Notika Ilūkstes novada Tūrisma rallijs "Citādais ceļojums"

        15. jūlijā notika Ilūkstes novada Tūrisma rallijs “Citādais ceļojums”. Pirmajā Tūrisma rallijā Ilūkstes novadā dalību ņēma 41 ekipāža. Maršruts veda pa Ilūkstes novadu, lai netradicionālā un atraktīvā veidā iepazīstinātu ar Ilūkstes novada tūrisma objektiem, Sēlijas skaisto dabu, kā arī lai iesaistītu novada iedzīvotājus un viesus novadā notiekošajās aktivitātēs.

      Izbraucot ceļvedī iekļautos kontrolpunktus, izpildot uzdevumus, krājot papildpunktus par “mājas darba” izpildīšanu, fiksējot komandu atraktivitāti un radošumu, tika noskaidrotas labākās komandas.
       Visu ekipāžu dalībnieki saņēma piemiņas veltes, rallija dalībnieku komandas, kuras ieguva 1.-3. vietu, tika apbalvotas ar īpašām pārsteiguma balvām. Tika izvēlētas arī radošākās un interesantākās komandas noformējuma ziņā – gan auto, gan pašu dalībnieku stils. Dāvanas sarūpēja “AP Darbnīca”.
      Tūrisma ralliju “Citādais ceļojums” organizēja Ilūkstes novada pašvaldība, sakot paldies visiem dalībniekiem, kontrolpunktu saimniekiem un atbalstītājiem!
      Fotogrāfiju autores: Liene Jakubaņeca, Madara Pavlovska
      Skatīt foto un lejuplādēt var ŠEIT

      Ilūkstes novada Tūrisma rallija “Citādais ceļojums” ekipāžu iegūto punktu kopvērtējums redzams zemāk. Maksimālais punktu skaits, ko varēja iegūt 14 kontrolpunktos + mājasdarbs + īpašais uzdevums “Pušķis”- tie ir 840 punkti. Komanda ar mašīnas numuru “19” bija laicīgi reģistrējusies, bet rallijā nepiedalījās.

       Pirmo vietu ieguvēji:
1. vieta “Drīms”
2. vieta “112”
3. vieta “Ilūkstes draugi no Sanktpēterburgas 2”

       Nominācijas:
“Unikālākie finišētāji” ekipāža “K750”
“Pārliecinošie” ekipāža “Surikāti”
“Sulīgās cepures” ekipāža “Strīpainīši”
“Baltās rociņas” ekipāža “Minī pelītes”
“Jautrie dakterīši” ekipāža “AB-Avārijas Brigāde”
Simpātiju balvu ieguvēji:
Lauku sētas “Vidzemnieki” simpātiju balva ekipāžai “Drīms”
Viesu mājas “Grāvīši” simpātiju balva ekipāžai “Drīms”
Saimniecības “Madara” (tautā pazīstami ar nosaukumu “Subates siltumnīcas”) simpātiju balva ekipāžai “Bērnības zeme”

       Rezultātu tabula

Rallijs page 001