Notiek? Notiek!

notiek notiek      Maija izskaņā un jūnija sākumā – daudzveidīga norišu programma mūsu novadā. Nāc un esi daļa no prieka! 24. maijā plkst. 11.00 Bebrenes pagasta Putnu salā notiek Dabas parku dienai veltīts pasākums;

25. maijā – Ilūkstes novada 10. Lasīšanas svētki, sākums 10.00 Ilūkstes pilsētas estrādē;

25. maijā plkst. 10.00 Bebrenes pagasta rokdarbu telpā tiks atklāta Bebrenes rokdarbu kopas „MĀRA” radošo darbu izstāde „Vērtība pieaug”;

25. maijā Rudas internātpamatskolā būs atvērto durvju diena;

26. maijā no plkst. 10.00 – Melnā kalna svētki Pilskalnes Dabas liegumā „Pilskalnes Siguldiņa”;

27. maijā – projekts „Apskrien Latviju” ieskries Eglainē. Būsim aktīvi – pavadīsim, uzmundrināsim un piebiedrosimies šim iedvesmojošajam mērķim ceļā uz Latvijas simtgadi!

27. maijā – Tūrisma rallijs un īpašā Tūrisma rallija „saliņa” Ilūkstes estrādē!

30. maijā sumināsim skolēnus un skolotājus par sasniegumiem izglītībā;

1. jūnijā Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas ietvaros, Ilūkstē notiks bērnu riteņbraukšanas sacensības.

2.jūnijā Subates KN aicina Subates pilsētas un Prodes pagasta bērnus un viņu vecākus jautrā noskaņā uzsākt vasaras un Brīvdienu laiku, piedaloties pasākumā Ezermalas parkā Subatē.

2.jūnijā, kad notiek Vislatvijas mēroga pasākums „Baznīcu nakts”, pirmo reizi ir iesaistījušās arī Lašu un Subates evaņģēliski luteriskās draudzes, pārstāvot divas no 15 Sēlijas reģiona draudzēm, kurās baznīcas durvis pasākumam tiks atvērtas ar baznīcu zvanu skaņām īsi pirms plkst. 18.00.

No 5. līdz 22. jūnijam Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā darbosies radošās nodarbības bērniem „Ziņkārīgā vārna”. Pieteikšanās personīgi – Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā (Raiņa ielā 33A, Ilūkstē) vai, zvanot uz tālr.: 28384018 (Vanda Rimša).

     

Sīkāka informācija par visiem pasākumiem drīzumā, tepat – mūsu mājaslapā.

 

Foto – Sarmīte Bogdanoviča