Noslēgušies Ilūkstes novada svētki

IMG 0505      Ar daudzveidīgu pasākumu programmu no 11. – 16.jūlijam tika svinēti Ilūkstes novada svētki. Svētki tika atklāti ar Dievkalpojumu Ilūkstes Romas katoļu baznīcā un Garīgās mūzikas koncertu.

       Nedēļas laikā notika muzikālie vakari pie Ilūkstes strūklakas un izbraukuma koncerti visā novadā, tirdziņi, radošās darbnīcas, konference, saieti un citas aktivitātes. Svētku ietvaros, pirmo reizi novadā tika organizēts tūrisma rallijs”Citādais ceļojums”. Tajā dalību ņēma vairāk kā 40 komandas. Kā arī notika pirmās Sēlijas novada vasaras sporta spēles “Sēlija sporto”. Svētku kulminācija ar novada himnas pirmatskaņojumu un tautas deju lielkoncertu “Paaudzes satiekas dejās” tika piedzīvota 16.jūlija vakarā.

      Šogad novada svētku simbols bija ritenis, kas vēstī par kustību un dinamiku, kā arī novada pastāvīgo attīstību. Šis simbols iedvesmoja daudzus novada ļaudis ne tikai priecāties par svētku noformējumu pilsētās un pagastos, bet arī pašiem veidot svētku riteņus un rotāt savus māju pagalmus. Iedzīvotāju iesūtītās fotogrāfijas aplūkojamas “Ilūkstes Novada Vēstis” facebook.com lapā, bet plašāk par aizvadītajiem svētkiem varēs lasīt “Ilūkstes Novada Vēstis” augusta numurā.

       Foto galerija – Novada svētku noslēguma lielkoncerts “Paaudzes satiekas dejās” – skatāma ŠEIT
       Foto galerija – Muzikālie vakari novadā – skatāma ŠEIT

IMG 0610

IMG 0811

IMG 0828

IMG 0842

IMG 0843

IMG 0844

IMG 0846