Noslēdzies jauno floristu konkurss „Čiekurs – egles dēls”

IMG 0912       9. decembrī Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā pulcējās novada skolu jaunie floristi, lai parādītu paveikto, gatavojot Ziemassvētku rotājumus konkursā „Čiekurs – egles dēls”. Jaunie floristi ar saviem darbiem uzbūra īstu Ziemassvētku noskaņu, pārsteidzot žūriju ar izdomu un interesantiem darbiņiem no čiekuriem.

    Paveikto atzinīgi novērtēja Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilona Linarde-Ruža un Ilūkstes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas metodiķe Vita Tolmante.

Bebrenes vispārizglītojošo un profesionālo vidusskolu pārstāvēja Daniela Zviedrāne, Jolanta Daukste, Anastasija Veselovska, Luīze Bisle ar skolotāju Elgu Vuškāni. Žūrija īpaši atzīmēja skaisto rūķu cepuri!

Ilūkstes Sadraudzības vidusskolu pārstāvēja Kitija Beitāne, Arīna Vasiļjeva, Marija Petrovska, Zane Tumareviča, Tatjana Ivanova ar skolotāju Veslavu Linčiku. Visiem iepatikās skaistās sarkankrūtītes logā un čiekuru Adventes sveces, ko veidoja Arīna, kā arī jaukais stāstījums par sevi.

Ilūkstes 1. vidusskolu pārstāvēja Sintija Nazarenko, Agate Žuravska, Līva Valpētere Katrīna Ķīse, Darja Lučina ar skolotāju Aiju Žuravsku. Meitenes visus pārsteidza ar čiekuru vainagiem. Žūrija īpaši uzteica Katrīnas interesanto vainaga risinājumu.

Raudas internātpamatskolu pārstāvēja Diāna Mihailovska ar skolotāju Intu Gabrāni. Tika atzinīgi novērtēts skaistais čiekuru koks, ko var atrast tikai Raudā.

Eglaines pamatskolu pārstāvēja Elvita Bērziņa, Liāna Isajeva, Laura Sutiņa-Zutiņa, Viktorija Dreimane, Dagmāra Dumbra-Dumbrovska, Mareka Užule ar skolotājām Vitu Kiploku un Lilitu Bērziņu.

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centru pārstāvēja Everita Lapeško un Arina Formanicka ar skolotāju Tatjanu Mašņuku. Meitenes izveidoja no čiekuriem mīļākās pasakas varoņus.

Pēc apbalvošanas visi dalībnieki veidoja Ziemassvētku kūciņu „Saldais čiekurs”, kuras recepti sagatavoja Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra floristikas pulciņš (skolotāja T. Mašņuka) ar novēlējumu, lai atnāk smaržīgi, klusi un ģimeniski Ziemassvētki!

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore

Vanda Rimša

 

 

IMG 0921

IMG 0922

IMG 0940

IMG 0957

IMG 0971