No Laimas Sirds Siltuma namiņa uz Ilūksti nogādātas 100 dāvanas

Laimas namins rekords 1     Saldumu ražotājs „Laima” ar patiesu prieku paziņo, ka šogad rekordīsā laikā ir izdevies piepildīt vairāk nekā 1000 bērnu sapņus par maģisko Ziemassvētku brīnumu un sen lolotām svētku dāvanām. Šajā nedēļā 100 dāvanas tika nogādātas Ilūkstes maznodoršināto daudzbērnu ģimeņu bērniem. Saldumu ražotājs „Laima” sadarbībā ar partneriem Ziedot.lv un Bērnu slimnīcas fondu saka paldies visiem, kuri iesaistījās un palīdzēja sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem visā Latvijā.

„Šogad Laimas Sirds Siltuma namiņā paviesojies rekordliels labvēļu skaits – vairāk nekā 1000 cilvēku, kas ar labām domām un darbiem, radījuši maģiskus Ziemassvētkus bērniem visā Latvijā, kuru ģimenēm šajos svētkos nebija iespējas sarūpēt tik ļoti lolotās svētku dāvanas. Novēlu ikvienam Ziemassvētkos saņemt šo sirds siltumu par paveikto, kā arī vēl vairot labo un pozitīvo, palīdzot vai atbalstot kādu, kam tas ir nepieciešams” iedrošina zīmola Laima vadītāja Maija Brūkle.

Kā jau informēts iepriekš, Laimas Sirds Siltuma namiņš šogad darbojās ceturto gadu un tā darbības mērķis ir sarūpēt gaišus, sirsnīgus un priecīgus Ziemassvētkus arī tām ģimenēm, kuras pašas to nevar atļauties. Laimas Sirds Siltuma namiņā atrodas Ziemassvētku brīnumu egle, kas bija rotāta ar Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu veidotajām apsveikumu kartiņām. Katra no tām glabāja bērnu kvēlākās vēlēšanās Ziemassvētkos, kas, pateicoties sabiedrības atbalstam, tagad tiks piepildītas.

Laimas Sirds Siltuma namiņa organizatori ir īpaši pateicīgie viesiem, kas šogad iesaistījās, it īpaši uzņēmumiem un cilvēkiem, kas šo labdarības akciju atbalsta jau ceturto gadu pēc kārtas. Šogad, arī rādot piemēru un iedvesmojot citus šajos svētkos palīdzēt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams, namiņu apmeklēja vairākas sabiedrībā zināmas personības. Kā jau zināms, pašu pirmo Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu veidoto kartiņu no Laimas Sirds Siltuma namiņa brīnumu egles paņēma Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone. Laimas Sirds Siltuma namiņu arī apmeklējušas un dāvanas sagādājušas Gorkšu, Meirānu un Simsonu ģimenes, kā arī televīzijas projektu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte un dziedātāja Linda Leen.

Neskatoties uz to, ka labdarības akcija ir noslēgusies, Laimas Sirds Siltuma namiņš Rīgā, pie Laimas pulksteņa, turpinās savu darbu vēl līdz 2016. gada 2. janvārim. Laimas Sirds Siltuma namiņā apmeklētājus ar dažādām, interesantām aktivitātēm gaidīs Laimas brīnumainās fejas.

 

Par Laima:

Laima ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā un šogad atzīmē 145 gadu jubileju. ŠobrīdLaimair vienīgais šokolādes ražotājs Baltijas valstīs, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīs – ASV, Kanādā, Ķīnā, Izraēlā, Lielbritānijā, Īrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Azerbaidžānā, Kazahstānā un Turkmenistānā. Eksporta apjomi kopumā veido 15% no saražotās produkcijas.

 

Par Orkla:

Orkla ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Orkla grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2014.gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 000 darbinieku.

 

 Laimas namins rekords 2

Laimas namins rekords 3