Sporta skolas jaunie peldētāji turpina priecēt

25. novembrī Ilūkstes novada Sporta skolas (INSS) Peldēšanas grupas audzēkņi, atsaucoties uz ielūgumu, piedalījās peldēšanas sacensībās „Salaspils Pludiņš 2018”, kurās spēkiem mērojās 250 peldētāji no 9 peldēšanas klubiem un sporta skolām.

Priecē, ka no jebkurām sacensībām mūsu audzēkņi atgriežas ar pozitīvām emocijām un balvām. Arī šoreiz lieliski rezultāti:

Estere Kusiņa (2008) – 13. vieta 50 m br./st., 13. vieta 50 m uz muguras;

Reinis Krasausks –  9. vieta 50 m uz muguras.

Medaļu skaita ziņā INSS ierindojās 2. vietā komandu reitingā. Apsveicam Esteri Kusiņu ar IV sporta klases sasniegšanu 50 m br./st. un 50 m distancē uz muguras un Elīnu Gerasimovu ar III sporta klases sasniegšanu 50 m br./st. un 50 m distancē uz muguras!

Savukārt 30. novembrī uz Lietuvas Republiku, kur norisinājās sacensības ,,Jaunoji plaukimo žvaigždutė 3”, devās MT-3 grupas stiprākie peldētāji. Sīvā konkurencē, uzlabojot savus personīgos rezultātus, viņi izcīnīja godalgotas vietas, atgriežoties mājās ar medaļām un kausiem:

Vitālijs Radzevičs (2009) – 1. vieta 50 m tauriņstilā, 1. vieta 50 m uz muguras;

Arīna Rodionova (2008) – 2. vieta 50 m brasā, 1. vieta 50 m uz muguras.

Apsveicam Damiru Grigorjevu ar IV sporta klases sasniegšanu 50 m distancē uz muguras! Jāpiebilst, ka mūsu sportistu pārstāvētā draudzīgā komanda „Ignalina–Ilūkste” tikai ar 10 s starpību atpalika no konkurentiem un izcīnīja 2. vietu sešu Latvijas un Lietuvas komandu konkurencē.