Māmiņdienas koncertā akcentējām ģimenes vērtību

IMG 9851     8. maija saulainā pēcpusdienā savas māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienā sveica Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra audzēkņi.

Jau tradicionāli Māmiņu dienas koncerts Ilūkstē simboliski ir kļuvis arī par Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības un pulciņu kolektīvu atskaites un izvērtējuma koncertu.

 

    Visgaidītākie viesi koncertā ir mūsu pašu māmiņas un vecmāmiņas, kurām varam pateikt paldies par rūpēm, uztraukumiem, atbalstu un negulētām naktīm, par ceļa maizi dzīvei un iespēju vienmēr saņemt atbalstu, padomu, sajust labas domas.

Ar emocionāliem dzejoļiem, prozu un rotaļām, kā arī folkloras kopas priekšnesumu un vokālo ansambļu dziesmām vienā pavasarīgā kamolā savijās teātra izrāde „Ģimene – vērtība” (autore Mairita Rimoviča). Pasākuma vadītājas Alīna un Dinija savija kopā hip-hop ņipro dejotāju un skanīgo dziedātāju – Evelīnas, Luīzes, Elīzes un Danas Viviānas – sniegumu. Laba vēlējumu visām māmiņām ar sirsnīgu dziesmu sūtīja VIA „Piparmētra” (vadītājs Arnis Slobožaņins). Vecāki ar lepnumu varēja baudīt savu bērnu deju musturus un dziesmu ritmus. Ar lielu uzņēmību, atbildību un emocionalitāti koncertā savas prasmes rādīja gan pieredzējušie kolektīvi: „Piparmētra” „Ieklausies”, „Taktsmērs”, „Zirņi”, „Zīle”, „Brīnumdari” un „Varavīksne”, gan mazulīši, kam skatuves gaitas vēl tikko sākas. Svētku sajūtu palīdzēja uzburt Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaņiņš” audzēkņi un skolotāji, izveidojot zīmējumu izstādi „Ģimene mana sirsniņā”. Īpašo skatītāju balvu saņēma Arina Formanicka no „Lācēnu” grupas.

 „Tikai vienu gaišu smaidu, kas tik sudrabaini mirdz, māmiņ, es Tev pasniegt gribu dāvanai no manas mazās sirds…”

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore

Vanda Rimša

 

IMG 9870

IMG 9881

IMG 9892

IMG 9894

IMG 9901