Lielie labie darbi veidojas no maziem darbiņiem

IMG 8849 Lielie labie darbi veidojas no maziem darbiņiem… „Labo darbu” nedēļā Ilūkstes 1. vidusskolas 5.a un 5.b klases skolēni kopā ar savām audzinātājām Mairitu Rimoviču un Birutu Gičevsku devās uz Ilūkstes Dienas aprūpes centru „Fēnikss”, lai iepriecinātu ar nelielu koncertu „Rudens noskaņās”.

Skolēni deklamēja latviešu tautasdziesmas, Rainers Buks spēlēja saksofonu, Sigvards Skudra pūta trompeti, Dana Viviāna Cirse skandināja vijoli, Anna Butkeviča iepriecināja ar flautas spēli. Koncertu papildināja meiteņu – Valērijas Nikolajevas, Danas Viviānas Cirses un Luīzes Vizules – jautrie HIP-HOP deju soļi.

Visi tika iesaistīti kopīgā rotaļā par krustmāti, bet noslēgumā dziedāja dziesmu „Pie Dieviņa gari galdi”. Skolēnu vēlējumā skanēja dziesmas vārdi – „Dod, Dieviņi, otram doti, ne no otra mīļi lūgti…”

Aprūpes centra vadītāja Leontīna Tamane bija pateicīga par apciemojumu. Centra darbinieki skolēnus cienāja ar ābolu kūkām un sulu. Savukārt bērni bija sarūpējuši cienastu no āboliem, bumbieriem un citiem kārumiem.

 

 

Skolotājas

Mairita Rimoviča un Biruta Gičevska

 

IMG 8848

IMG 8852

IMG 8854

IMG 8857

IMG 8858

IMG 8861