„Lecam pa jaunam, lecam pa vecam” Ilūkstē

lecam 160       24. februārī Ilūkstē notika valsts mēroga pasākums – 7.-9. klašu skolēnu deju festivāls Lecam pa jaunam, lecam pa vecam”, uz kuru bija sabraukuši dejotāji no Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Siguldas un Jelgavas.

      Rīts sākās ar sportiskām aktivitātēm Ilūkstes 1. vidusskolā. Dejotāji pierādīja, ka viņi ne tikai pārzina deju soļus, bet arī ir izcili sportisti. 1. vietu Jautrajās stafetēs” ieguva mājinieki – 8.-9. klašu deju kolektīvs Ance”, 2. vietu – Siguldas Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs Vizbulīte”, un 3. vietā ierindojās Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas Skali”.

     Vakarā Ilūkstes novada iedzīvotāji kultūras centrā varēja noskatīties skaistu koncertu, kurā savu prasmi un dejotprieku rādīja deju kolektīvi: Ance” (Ilūkste), Gaida” (Preiļi), Vizbulīte” (Sigulda), Vēja zirdziņš” (Jelgava), Bitītes”, Pastaliņas” (Krāslava), Skali”, Degsme” (Rēzekne) un Daugavpils Saskaņas pamatskolas dejotāji. Koncerts tika veltīts Latvijai – mūsu tēvu zemei, kas pavisam drīz svinēs 100 gadu jubileju.

    Pasākuma dalībnieki priecājās par mūsu skaisto pilsētu, aktivitātēm visas dienas garumā un noslēguma pasākumu novada kultūras centrā. Ļoti augstu tika novērtēts festivāla logo, kura autore ir Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilona Linarte-Ruža. Daudz labu vārdu ciemiņi teica par ilūkstiešu viesmīlību un labi organizēto pasākumu.

     Paldies visiem, kas palīdzēja radīt svētkus mūsu pilsētā!

 

lecam 174

lecam 179

lecam 192

lecam 236

lecam 241

lecam 276 

 

 Vairāk foto – FOTOGALERIJĀ!