Latvijas čempionātā vieglatlētikā novada Sporta skolas audzēkņi izcīna 4 medaļas

oooIlūkstes novada Sporta skolas audzēkņi veiksmīgi piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-20 un U-18 vecuma grupās. Sacensības norisinājās 8. un 9. februārī  Kuldīgā, un tajās novada sportisti izcīnīja  4 medaļas.

oooPar trīskārtējo čempioni 1500 m, 2000 m kavēkļu skrējienā un 3000 m distancē U-20 grupā kļuva Anna Marija Petrakova. Santis Setkovskis 2000 m kavēkļu skrējienā U-20 grupā izcīnīja 3. vietu un sasniedza personīgo un jauno Ilūkstes novada rekordu telpās – 6 min. 23,27 sek. Mārtiņam Plešneram 2000 m kavēkļu skrējienā U-18 grupā 4. vieta un personīgais rekords – 6 min. 54,19 sek. Renāram Leiskinam 3000 m skrējienā U-20 grupā 4. vieta, Lovisai Ķerubinei lodes grūšanā U-20 grupā 7. vieta, bet Aināram Azarevičam 200 m skrējienā U-20 grupā 17. vieta 44 dalībnieku konkurencē un personīgais rekords – 24,36 sek.