Kultūras notikums „Baznīcu nakts 2017” tuvojas!

Baznicu nakts LOGO 300px       Šogad Ilūkstes novadā „Baznīcu nakts 2017” pasākumā 2. jūnijā no plkst. 18.00 ar zvanu skaņām, kas vieno visas konfesijas, draudzes un baznīcas, ieskandinot šo kultūras notikumu Latvijā, durvis vērs visas trīs evaņģēliski luteriskās draudzes un baznīcas – Subates, Ilūkstes un Lašu.

        Tāpat apmeklētājus un ceļiniekus mīļi uzņems baznīcas visā Latvijā – Sēlijā, Latgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā. Tā ir iespēja no jauna atvērt tik zināmās durvis un redzēt, un ieklausīties, un iepazīt. Tas ir neierasts kultūras pasākums, kas vieno un rada gaišas sajūtas. Mēs aicinām nākt ciemos uz sadraudzību un vakara koncertiem, uz zvanu skaņām un kopīgām lūgšanām par mūsu tautu un mūsu ģimenēm, ceļā uz Latvijas simtgadi.

Šis laiks ir ļoti īpašs, jo esam atkal jaunā atskaites punktā, viss ir sanācis vienuviet – 500. gadadiena Reformācijai, Latvijas simtgades tuvošanās un vairāku organizāciju, iestāžu, notikumu dibināšanas gadadienas visā Latvijā. Ir tik daudz ko atcerēties, un tik daudz vēl – pārdomāt!

Dalīsimies priekā, pārdomās un savā iekšējā gaismā 2. jūnija naktī!

 

Ar pasākuma programmu var iepazīties Baznīcu nakts internetvietnē.

 

Publicitates attels 01