Kristai Rutkupai un Oksanai Vasiļjevai jaunie personiskie rekordi

untitled 0021     Ilūkstes novada vieglatlētes Krista Rutkupa un Oksana Vasiļjeva sasniedza labus rezultātus, startējot starptautiskās un republikas sacensībās Ogrē, Valmierā un Tallinā.

Ogres novada sporta centra vieglatlētikas sacensībās U-16 grupā Oksana Vasiļjeva izcīnīja 2. vietu diska mešanā ar rezultātu 29 m 3 cm.

Valmierā notika Valmieras Bērnu sporta skolas un Valmieras Vieglatlētikas kluba sacensības mešanas disciplīnās, kurās 2 medaļas izcīnīja mūsu dalībnieces Oksana Vasiļjeva un Krista Rutkupa. U-18 grupā jaunietēm Kristai 3. vieta lodes grūšanā ar personisko rekordu 13 m 48 cm, bet Oksanai 2. vieta diska mešanā U-16 grupā meitenēm – 29 m 95 cm, jāatzīmē, ka Oksana arī uzlaboja savu personisko rekordu lodes grūšanā, izcīnot 5. vietu ar rezultātu 10 m 38 cm.

Startējot starptautiskās sacensības Tallinā (Igaunijā), Oksana ieņēma 2. vietu diska mešanā U-16 grupā meitenēm ar rezultātu 30 m 60 cm.

Apsveicam sacensību godalgoto vietu ieguvējas un novēlam veiksmīgus startus turpmāk!