„Jautrās stafetes” Raudas skolā

DSCN8393     1. aprīlī Raudas internātpamatskolā visi tika aicināti uz „Jautrajām stafetēm”. Stafetēs bija nepieciešama veiklība un atjautība.

     „Makšķerēšanas” stafetē bija iespēja atklāt makšķerēšanas sezonu un kļūt par zvejniekiem. Makšķeres vietā bija skaitāmie kociņi, bet zivju vietā – korķi, kurus vajadzēja izķert no ūdens bļodas.

„Draudzības stafetē” noskaidrojām, vai komandas dalībnieki tiešām ir draudzīgi un kā divatā tie spēs panest tenisa bumbiņu.

Stafetē „Ķengurs” uz brīdi bija „jākļūst” par ķengurēna mammu un jāpārnes savs „mazulis” – bumba.

Kā jau pēc smaga darba, sekoja stafete „Pusdienu pārtraukums”, kurā, lai tiktu pie garšīgas konfektes, tā bija jāatver ar divu dakšu palīdzību. (Daudzi saprata, ka, tādā veidā ēdot, ātri vien būtu jāatsakās no konfektēm).

Stafetē „Esi taupīgs!” bija jāparāda, cik labs un taupīgs būsi saimnieks, jo ar tējkaroti bija jāpārnes zirņi un pupas no viena trauka uz otru.

Konkursā „Izrotā kapteini!” katrs komandas dalībnieks ar lūpu krāsas palīdzību centās izgreznot kapteiņa seju ar sirsniņām, turklāt ar aizsietām acīm.

Arī komandu kapteiņiem bija konkurss „Saliedē komandu!”. Kapteiņiem bija jāaptin papīra rullis apkārt savai komandai.

Pēdējā stafetē „Šuvēji” bija jāparāda šūšanas prasme ar netradicionālo adatu. Adatas vietā bija karote, kuras galā piestiprināts diegs. Šī „adata” bija katram dalībniekam jāizver cauri kādam apģērba gabalam. Sanāca tīri labi, izrādās, ka tā arī var šūt!

Galarezultātā uzvarēja draudzība, jo rezultāts starp abām komandām bija neizšķirts. Nobeigumā visi tika pie saldajiem našķiem. Paldies visiem par kopā jautri pavadīto laiku. Ne tikai 1. aprīlī, bet arī ikdienā novēlu: „Pasmaidi! Tas neko nemaksā!”

 

Skolotāja Iveta Repkova

 

DSCN8398

DSCN8415

DSCN8441

DSCN8452

DSCN8482