Jauniešiem ir iespēja pieteikties projektu konkursam „Diena kā piedzīvojums”

Narvesen baneris 300x290        Šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas katram būs iespēja saņemt finansējumu līdz 2000 eiro savu ieceru realizēšanai. Pieteikties konkursam var projekta mājaslapā. „Narvesen” rīkotā projektu konkursa „Diena kā piedzīvojums” pieteikšanās termiņš ir 2016. gada 12. jūnijs (ieskaitot), lai ikvienam talantīgam un apņēmīgam jaunietim būtu iespēja pastāstīt par savām spējām!

   Konkursa ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u. c. No visiem pieteikumiem žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsies piecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies balsojumā, lai katra reģiona viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 eiro sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.

Pieteikumus izskatīs un izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir „Narvesen” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica, jauniešu organizācijas „Avantis” direktore Ilona Bičevska un „Radio 5” balss Karmena Stepanova. Viņi izvēlēsies piecus labākos jauniešu pieteikumus katrā Latvijas reģionā, kas laika periodā no 2016. gada 8. jūnija līdz 1. jūlija plkst. 12.00 tiks virzīti interneta balsošanai, kur tālāk labāko pieteikumu katrā reģionā izvēlēsies Latvijas iedzīvotāji.

Projektu organizē „Narvesen Baltija” kopā ar jauniešu organizāciju „Avantis”.

Papildu informācija:
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore
Mob.: +371 29784612
juliana@deepwhite.lv