Jaunajiem Sporta skolas peldētājiem labi sasniegumi sacensībās Lietuvā

Peld lietuva     Mūsu Ilūkstes novada peldētāji novembra un decembra mēnesī piedalījās 2 peldēšanas sacensībās.2016.g. 11.novembrī Rēzeknes BJSS „Lāčplēša diena” sacensībās peldēšanā piedalījās ap 100 peldētājiem no Ogres, Jēkabpils, Rēzekne un Daugavpils sporta skolām un peldēšanas klubiem.

        Šajās sacensībās bija sīva konkurence ar pieredzējušiem peldētājiem, un mūsu komandai neizdevās iegūt godalgotās vietas, taču visiem ( R.R.Zībergam, 2007.g.dzim., V.Debņakai, 2007.g.dzim, A.Zeltiņai, 2006.g.dzim, A.Kačanovai, 2006.g.dzim.) izdevās uzlabot savus iepriekšējos rezultātus.

        2006. gada dzim. Elīnai Gerasimovai, pirmajai Ilūkstes vēsturē peldēšanas sporta veidā, izdevās uzlabojot savus iepriekšējos rezultātus 50m distancē uz muguras (0:47,97) un 50m brasa distancē (0:56,53) un izpildīt IV sporta klasi!

        Saņemot uzaicinājumu no kaimiņu republikas Lietuvas,Visaginas pilsētas peldēšanas kluba piedalīties viņu organizētajās sacensībās, mūsu peldētāji trenējās ar pilnu atdevi.

2016.gada 9.decembrī mūsu komanda 18 peldētāju sastāvā devās uz PLAUKIMO VARŽYBŲ „GRUODŽIO STARTAI“ NUOSTATAI peldēšanas sacensībām. Tas bija īsts pārbaudījums pašiem mazākajiem (2009.g. dzim. peldētājiem), kuri pirmo reizi izbrauca ārpus sava novada, un pat Latvijas robežām, prata organizēties psiholoģiski un veiksmīgi nostartēt.

        Mājās peldētāji atveda 20 medaļas! No tām tika iegūtas 7 zelta, 5 sudraba un 8 bronzas.

 

    Mūsu peldētāju sasniegumi:

Smilgins Alens (dzim.2010.g.) 25m br/st starp vecākajiem 8 peldētājiem ir ieguvis 5.vietu,25m uz muguras – 6.vietu;

Radzevičs Vitālijs (dzim.2009.g.) 1.vieta 25m br/st un 3.vieta 25m uz muguras;

Gregorjevs Damirs (dzim.2009.g.) 4.vieta 25m br/st un 2.vieta 25m uz muguras;

Vāsulis Miķelis, (dzim.2009.g.) 6.vieta 25m br/st un 5.vieta 25m uz muguras;

Surgovts Olivers (dzim.2009.g.) 3.vieta 25m br/st un 1.vieta 25m uz muguras;

Jaseviča Ance-Annija (dzim.2009.g.) 2.vieta 25m br/st un 2.vieta 25m uz muguras;

Vasiļevskis Valters (dzim.2008.g.) 2.vieta 25m br/st un 1.vieta 25m uz muguras ,

Zībergs Ralfs Roberts, (dzim.2007.g.) 3.vieta 25m br/st un 5.vieta 25m brass;

Sapa Reinis (dzim.2007.g.) 4.vieta 25m br/st un 7.vieta 25m brass;

Baranovska Ksenija (dzim.2007.g.) 1.vieta 25m br/st un 1.vieta 25m brass;

Debņaka Viktorija (dzim.2007.g.) 3.vieta 25m br/st un 3.vieta 25m brass;

Truskovskis Edmunds (dzim.2007.g.) 3.vieta 50m br/st un 3.vieta 50m brass;

Krasausks Reinis (dzim.2007.g.) 6.vietas 50m br/st un 25m brass;

Gerasimova Elīna (dzim.2006.g.) 1.vieta 50m br/st un 3.vieta 50m brass;

Baltmane Katrina (dzim.2006.g.) 4.vieta 50m br/st un 4.vieta 50m brass;

Multiņš Kristaps (dzim.2005.g.) 6.vieta 50m br/st (starp 2004.-2005.g.dz.);

Kūliņš Mikus-Gustavs (dzim.2005.g.) 7.vieta 50m br/st (starp 2004.-2005.g.dz.).

       APSVEICAM Zeltiņu Albertu (dzim.2006.g.), kura izpildīja IV sporta klasi, iegūstot 1.vietu 50m brasa distancē ar laiku 0:56,06 un 2.vietu 50m br/st!

Priekšā vēl ir daudz sacensību, tāpēc novēlu visiem peldētājiem izturību un neatlaidību regulāros treniņos un vecākiem – sapratni un atbalstu saviem bērniem.

                                      

Ilūkstes novada sporta skolas peldēšanas trenere

Sņežana Bondere