Jauna tradīcija Raudas skolā

CAM02290 Raudas internātpamatskolas ikdienu krāsaināku dara dažādu svētku svinēšana. Šogad 3. maijā aizsākās vēl kāda skaista tradīcija – dzimšanas dienas ballīte. Šajā dienā skolas ēdamzālē pie bagātīgi klāta svētku galda pulcējās skolēni un skolotāji, lai jautrā gaisotnē atzīmētu skolēnu dzimšanas dienas.

Visi uz dzimšanas dienas ballīti ieradās skaisti saposušies. Skolēni bija sagatavojuši krāsainus apsveikumus saviem draugiem. Katra internāta grupiņa bija sagatavojusi kādu apsveikumu un novēlējumu dzimšanas dienas gaviļniekiem. Neviens netika aizmirsts. Katrs skolēns saņēma krāsainu somu pilnu ar dāvanām, apsveikumus un novēlējumus. Mēneša gaviļnieki tika sveikti īpašā veidā. Vieni saņēma vētrainus aplausus, otri skaļus „Urrā!” saucienus, bet citi izbaudīja buču lietu.

Kad dzimšanas dienas torte un citi gadrumi bija apēsti, ballīte turpinājās ar jautrām spēlēm un diskotēku. Dejoja, spēlējās un priecājās gan mazi, gan lieli.

Mūsu skolas ikdienu veidojam mēs paši. Un arī svētkus radām mēs paši. Svētkos svarīgākais ir draugi, kuri priecājas kopā.

 

DSCN8496

DSCN8505

DSCN8518

DSCN8533

DSCN8549

DSCN8584