Izzinām Latviju

IMG 3138    Vējainā un mazliet lietainā 7. oktobra rītā pilni apņēmības un vēlmes iepazīt Latvijas kultūrvides nozīmīgus objektus mēs, Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas pārstāvju grupa: 21 skolēns no 5. līdz 9. klasei un 4 pieaugušie, devāmies ekskursijā pa maršrutu Ilūkste – Rīga – Jūrmala (Dzintari) – Ilūkste.

    Ekskursijas laikā pabijām Likteņdārzā, katrs noliekot uz centrālās ieejas amfiteātrī savu roku sasildīto akmentiņu no Ilūkstes, priecājāmies par Dabas muzejā radītajām iespējām iepazīt Zemes floru, faunu, zemestrīču un vulkānu rašanās cēloņus, ciemojāmies Dzintaru atklātajā un segtajā koncertzālē, izmēģinot savas balsis uz lielajām skatuvēm, kā arī pārliecinājāmies, cik mēs esam drosmīgi un izveicīgi Dzintaru Tarzāna trasē.

Pieelpojušies priežu meža svaiguma, fiziski noguruši, bet gandarīti par pilnvērtīgi pavadīto dienu, devāmies mājupceļā, vēl ilgi kavēdamies sarunās par redzēto, piedzīvoto, atklāto.

Paldies par sadarbību, ieinteresētību un sapratni skolotājai Jolantai Ščerbakovai, bijušajai bibliotekārei un skolotājai Annai Vasiļjevai un 5. klases skolnieka Raivja tētim Andrim Vaivodam Šultem.

 

Ekskursijas vadītāja

Zinaīda Ķedere

 

IMG 3145

IMG 3150

IMG 3167

IMG 3178