Līvānu un Ilūkstes novadu apvienības mācību priekšmetu (2.posma)
olimpiāžu rezultāti
2019./2020. mācību gads
Mācību priekšmets | Iegūtā vieta 2.posmā | Vārds, uzvārds | Izglītības iestāde | Klase | Pedagoga vārds, uzvārds |
Latviešu valoda
7.- 8. klase (mazākumtautību izglītības programmā) 18.10.2019. |
1. vieta | Kristīna Timšāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Zinaīda Ķedere |
2. vieta | Katrina Baltmane | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 7. | Zinaīda Ķedere | |
3. vieta | Vitālijs Golubka | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Zinaīda Ķedere | |
Atzinība | Sandra Māliņa | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Zinaīda Ķedere | |
Kristīna Timšāne, Katrīna Baltmane un Vitālijs Golubka ir uzaicināti uz valsts latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmā) olimpiādi. | |||||
Angļu valoda
10. -12. klase 29.10.2019. |
1. vieta | Ilze Skutele | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Anita Reitere |
2. vieta | Elza Timšāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Sandra Macijevska | |
3. vieta | Patrīcija Bušmane | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Anita Reitere | |
Atzinība | Jānis Sproģis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Anita Reitere | |
Atzinība | Kristīne Tentere | Rudzātu vidusskola | 10. | Inese Ābola-Reliņa | |
Atzinība | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Anita Reitere | |
Atzinība | Emīls Linards | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Vika Oļehnoviča | |
Vācu valoda
10.-12.klase 14.11.2019. |
1. vieta | Gabriela Lidija Hukere | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Irina Kokina |
2. vieta | Elza Timšāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Irina Kokina | |
3. vieta | Jānis Sproģis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Ilze Sola | |
Gabriela Lidija Hukere ir uzaicināta uz valsts vācu valodas olimpiādi. |
Krievu valoda
(svešvaloda) 26.11.2019. |
2. vieta | Marta Iļjina /A grupa/ | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Marija Broņka |
1. vieta | Samanta Kuzņecova /A grupa/ | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Irina Kokina | |
1. vieta | Elīna Mališeva /A grupa/
|
Līvānu novada Vakara
(maiņu) vidusskola |
12. | Ināra Lietauniece | |
2. vieta | Estere Rakicka /A grupa/ | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Irina Kokina | |
3. vieta | Linda Ibelgaufte /A grupa/ | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Ināra Lietauniece | |
1. vieta | Marina Skutele /B grupa/ | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Marija Broņka | |
1. vieta | Nataļja Samuilova /B grupa/ | Līvānu novada Vakara
(maiņu) vidusskola |
12. | Ināra Lietauniece | |
2. vieta | Linda Jegorova /B grupa/ | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Irina Kokina | |
3. vieta | Gabriela Lidija Hukere | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Aiva Šaršūne | |
Samanta Kuzņecova ir uzaicināta uz valsts krievu valodas (svešvaloda) olimpiādi. | |||||
Bioloģija
9.- 12. klase 28.11.2019. |
1. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Vija Māsāne |
2. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Vija Māsāne | |
2. vieta | Adrians Vāsulis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Inese Kokina | |
3. vieta | Paula Putina | Rudzātu vidusskola | 9. | Jolanta Ļubka-Tarasova | |
Atzinība | Elizabete Dāvidsone | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Inese Kokina | |
Atzinība | Liene Liepniece | Līvānu 1.vidusskola | 9. | Sandra Ziemele | |
Atzinība | Mairis Naglinskis | Bebrenes vispārizglītojošā
un profesionālā vidusskola
|
9. | Lilija Razminoviča | |
1. vieta | Andis Daugavvanags | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
2. vieta | Nikolajs Popovs | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
3. vieta | Valērija Mironova | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
3. vieta | Emīls Linards | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Inese Kokina | |
3. vieta | Jānis Sproģis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
1. vieta | Ilze Skutele | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Dace Rudzāte | |
2. vieta | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Dace Rudzāte | |
3. vieta | Anete Bērzkalna | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Dace Rudzāte | |
Atzinība | Madara DumbraDumbrovska | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Inese Kokina | |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Jolanta Ļubka-Tarasova | |
2. vieta | Eva Evelīna Repkova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Inese Kokina | |
2. vieta | Elza Timšāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Inese Kokina | |
3. vieta | Ilvija Kassaliete | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Dace Rudzāte | |
3. vieta | Līga Buceniece | Bebrenes vispārizglītojošā un
profesionālā vidusskola
|
12. | Lilija Razminoviča | |
Vēsture
9. – 12. klase 13.12.2019. |
1. vieta | Eliass Orlovs | Līvānu 1.vidusskola | 9. | Sandra Maskalāne |
2. vieta | Adrians Slics | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
3. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
3. vieta | Marts Valainis | Rudzātu vidusskola | 9. | Ēvalds Kārklis | |
3. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
Atzinība | Elizabete Dāvidsone | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Vita Anspoka | |
Atzinība | Laura Markovska | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Ēvalds Kārklis | |
2. vieta | Andis Daugavvanags | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Andris Pakers | |
2. vieta | Ināra Upeniece | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Vita Anspoka | |
3. vieta | Irita Skrauča | Rudzātu vidusskola | 11. | Ēvalds Kārklis | |
3. vieta | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Andris Pakers | |
3. vieta | Guntis Krēsliņš | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Sandra Maskalāne | |
Atzinība | Velora Garkina | Līvānu 2.vidusskola | 10. | Žanna Fjodorova | |
Atzinība | Viesturs Lūsis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Andris Pakers | |
Atzinība | Vladislavs Savenko | Līvānu 2.vidusskola | 11. | Žanna Fjodorova | |
Atzinība | Diāna Žuromska | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Vita Anspoka | |
Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādes atlases 1.kārta
16.12.2019. |
1. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica |
2. vieta | Gustavs Kleins | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Sandra Ziemele | |
2. vieta | Viesturs Lūsis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Sandra Ziemele | |
3. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Vija Māsāne | |
3. vieta | Mona Upeniece | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
3. vieta | Adrians Slics | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
Atzinība | Renārs Purviņš | Jersikas pamatskola | 9. | Modrīte Pinupe | |
Atzinība | Andis Daugavvanags | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Sandra Ziemele | |
Atzinība | Elizabete Dāvidsone | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Inese Kokina | |
Latviešu valoda un literatūra
8. – 9. klase 13.01.2020. |
1. vieta | Eva Vucenlazdāne | Jaunsilavas pamatskola | 8. | Ineta Bivbāne |
2. vieta | Megija Grakoļska | Jaunsilavas pamatskola | 8. | Ineta Bivbāne | |
3. vieta | Paula Putina | Rudzātu vidusskola | 8. | Lilita Rudzāte | |
Atzinība | Asnāte Jansone | Rudzātu vidusskola | 8. | Lilita Rudzāte | |
Atzinība | Ieva Surgunte | Jersikas pamatskola | 8. | Ilona Karpenko | |
1. vieta | Evita Tentere | Jersikas pamatskola | 9. | Ilona Karpenko | |
2. vieta | Elizabete Dāvidsone | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Andželika Pabērza | |
3. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
3. vieta | Dana Viviāna Cirse | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Andželika Pabērza | |
Atzinība | Mona Upeniece | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Ineta Bivbāne | |
Elizabete Dāvidsone ir uzaicināta piedalīties latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē. Ārkārtējās situācijas apstākļos olimpiāde atcelta. | |||||
Fizika
9. – 12. klase 17.01.2020. |
1. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta |
2. vieta | Adrians Slics | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
3. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
3. vieta | Renārs Purviņš | Jersikas pamatskola | 9. | Modrīte Pinupe | |
3. vieta | Marts Valainis | Rudzātu vidusskola | 9. | Veneranda Spriņģe | |
3. vieta | Lauris Rapkausks | Bebrenes vispārizglītojošā
un profesionālā vidusskola
|
9. | Ingrīda Studāne | |
Atzinība | Eliass Orlovs | Līvānu 1.vidusskola | 9. | Juris Jansons | |
Atzinība | Mona Upeniece | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
Atzinība | Dana Viviāna Cirse | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Zoja Kolosova | |
Atzinība | Ritvars Purvinskis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 9. | Zoja Kolosova | |
3. vieta | Raitis Ormanis | Rudzātu vidusskola | 10. | Veneranda Spriņģe | |
Atzinība | Viesturs Lūsis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Juris Jansons | |
Atzinība | Jānis Sproģis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Juris Jansons | |
Atzinība | Ingus Vaņins | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Zoja Kolosova | |
3. vieta | Diāna Žuromska | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Zoja Kolosova | |
3. vieta | Mārcis Čevers | Rudzātu vidusskola | 11. | Veneranda Spriņģe | |
3. vieta | Donats Mārtiņš Labinskis | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Juris Jansons | |
Atzinība | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Juris Jansons | |
Atzinība | Eva Evelīna Repkova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Zoja Kolosova | |
Latviešu valoda un literatūra
11. – 12. klase 27.01.2020. |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Iveta Kārkle |
2. vieta | Eva Evelīna Repkova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Andželika Pabērza | |
3. vieta | Dagnija Butlere | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Sandra Kivleniece | |
3. vieta | Elza Timšāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Andželika Pabērza | |
1. vieta | Anete Bērzkalna | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Ārija Baltmane | |
2. vieta | Megija Pabērza | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Velta Šterna | |
3. vieta | Iveta Āboliņa | Rudzātu vidusskola | 11. | Lilita Rudzāte | |
Ekonomika
10. – 12. klase 29.01.2020. |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Valentīna Vaivode |
2. vieta | Laura Šalkovska
|
Līvānu novada Vakara
(maiņu) vidusskola |
12. | Jevgēņija Golubeva | |
2. vieta | Megija Pabērza | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Veronika Orss-Orlovska | |
3. vieta | Samanta Kuzņecova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Veronika Orss-Orlovska | |
3. vieta | Anastasija Kolosova | Līvānu 2.vidusskola | 12. | Silvija Puntūze | |
Atzinība | Daniela Toloka | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Veronika Orss-Orlovska | |
Atzinība | Elīna Mališeva | Līvānu novada Vakara
(maiņu) vidusskola |
12. | Jevgēņija Golubeva | |
Matemātika
9. – 12. klase 31.01.2020 |
1. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta |
2. vieta | Mona Upeniece | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
3. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
3. vieta | Adrians Slics | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Gunta Švirksta | |
Atzinība | Renārs Purviņš | Jersikas pamatskola | 9. | Tamāra Haritonova | |
2. vieta | Viesturs Lūsis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Elita Vaivode | |
2. vieta | Ivonna Brūvere | Rudzātu vidusskola | 10. | Veneranda Spriņģe | |
3. vieta | Anastasija Vinogradova | Līvānu 2.vidusskola | 10. | Tatjana Piskunova | |
Atzinība | Ksenija Pavlova | Līvānu 2.vidusskola | 10. | Tatjana Piskunova | |
2. vieta | Diāna Žuromska | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Ilze Vanaģele | |
2. vieta | Samanta Kuzņecova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Airita Šuksto | |
Atzinība | Andrejs Bogdanovs | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Elita Vaivode | |
Atzinība | Vladislavs Savenko | Līvānu 2.vidusskola | 11. | Ļubova Stepanova | |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Veneranda Spriņģe | |
2. vieta | Eva Evelīna Repkova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Gunta Vaitkune | |
Eva Evelīna Repkova ir uzaicināta piedalīties matemātikas valsts olimpiādē. | |||||
Ķīmija
9. – 12. klase 04.02.2020. |
1. vieta | Artjoms Raņņijs | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica |
1. vieta | Beatrise Silava | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
2. vieta | Adrians Slics | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
3. vieta | Megija Grakoļska | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
3. vieta | Rolands Sapožņikovs | Līvānu 1.vidusskola | 9. | Sandra Ziemele | |
3. vieta | Eva Vucenlazdāne | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
Atzinība | Mona Upeniece | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
Atzinība | Laura Markovska | Jaunsilavas pamatskola | 9. | Līga Slica | |
3. vieta | Kitija Beitāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 10. | Vita Vizule | |
3. vieta | Jānis Sproģis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Sandra Ziemele | |
3. vieta | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Sandra Ziemele | |
3. vieta | Sindija Kudrjavceva | Rudzātu vidusskola | 11. | Jolanta Ļubka-Tarasova | |
3. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Jolanta Ļubka-Tarasova | |
Atzinība | Eva Evelīna Repkova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 12. | Vita Vizule | |
Ģeogrāfija
10. – 12. klase 13.02.2020. |
1. vieta | Dāvids Rubens | Rudzātu vidusskola | 12. | Ingūna Prikule |
2. vieta | Dita Dubovska | Rudzātu vidusskola | 11. | Ingūna Prikule | |
2. vieta | Ivonna Brūvere | Rudzātu vidusskola | 10. | Ingūna Prikule | |
3. vieta | Laura Birzāka | Līvānu 1.vidusskola | 11. | Sintija Vaikule | |
3. vieta | Māra Rudzīte | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Marita Birzāka | |
3. vieta | Guntis Krēsliņš | Līvānu 1.vidusskola | 12. | Sintija Vaikule | |
3. vieta | Ksenija Pavlova | Līvānu 2.vidusskola | 10. | Silvija Puntūze | |
Atzinība | Andis Daugavvanags | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
Atzinība | Viesturs Lūsis | Līvānu 1.vidusskola | 10. | Marita Birzāka | |
Atzinība | Aleksejs Formanickis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 11. | Jolanta Ščerbakova |
Citu MĀCĪBU PRiekšmetu olimpiāžu rezultāti (sadarbībā ar VISC)
Mācību priekšmets | Iegūtā vieta 2.posmā | Vārds, uzvārds | Izglītības iestāde | Klase | Pedagoga vārds, uzvārds |
Matemātika
5. – 8. klase 14.02.2020. |
2. vieta | Sabīne Vansoviča | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 5. | Gunta Vaitkune |
3. vieta | Raivis Kraševskis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 5. | Alla Brokāne | |
3. vieta | Martins Ostrouhovs | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 5. | Gunta Vaitkune | |
1. vieta | Annija Dambīte | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 6. | Alla Brokāne | |
3. vieta | Andrea Strautiņš | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 6. | Biruta Gičevska | |
Atzinība | Agate Sauka | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 6. | Olita Kārkliņa | |
1. vieta | Elīna Gerasimova | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 7. | Gunta Vaitkune | |
2. vieta | Katrina Baltmane | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 7. | Ilga Kaniņa | |
2. vieta | Agnese Feldentāle | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 7. | Alla Brokāne | |
1. vieta | Guntis Kaušelis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Biruta Gičevska | |
2. vieta | Roberts Linards | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Biruta Gičevska | |
Vācu valoda
8. klasēm 24.02.2020. |
1. vieta | Marta Šišlova | Jaunsilavas pamatskola | 8. | Janīna Usāre |
2. vieta | Anete Mališeva | Jaunsilavas pamatskola | 8. | Janīna Usāre | |
2. vieta | Guntis Kaušelis | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Irina Kokina | |
3. vieta | Anna Stašāne | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Irina Kokina | |
Atzinība | Dāniels Krapāns | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Irina Kokina | |
Atzinība | Gabriela Čamane | Ilūkstes Raiņa vidusskola | 8. | Irina Kokina |