Ilūkstes novada pašvaldības

Izglītības, kultūras un sporta nodaļas

        

 Darba plāns   2017.gada novembris  

Nr.p.k

Pasākums

Datums

Laiks

Vieta

Atbildīgais

1.

Ilūkstes novada izglītības iestāžu deju kolektīvu vadītāju seminārs.

2.11.

plkst. 14.00

Ilūkstes novada pašvaldība

Dace Parša, novada izglītības iestāžu deju kolektīvu virsvadītāja

2.

Radošās darbnīcas “Skolēnu pilsoniskās līdzdalības sekmēšana audzināšanas procesā” Latvijas valsts simtgadei veltītā pasākumu cikla “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” ietvaros

3.11.

tiks precizēts

Daugavpils

Evija Pelša, VISC vecākā referente, tālr.: 67350813, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3.

“Latvijas karavīrs laikmeta griežos”, tikšanās ar Latvijas NBS virsnieku Juri Dalbiņu.

3.11.

plkst.10.00

Ilūkstes 1.vsk.

Lāsma Pokšāne, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe darbā ar jaunatni

4.

Seminārs sociālās un pilsoniskās mācību jomu koordinatoriem.

07.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

5.

Seminārs pirmsskolas un sākumskolas mācību jomu koordinatoriem.

08.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

6.

Seminārs novada vēstures, kulturoloģijas un sociālo zinību skolotājiem.

09.11.

plkst.14.15

Ilūkstes 1.vidusskola

Vita Anspoka, Latvijas un pasaules vēsture un kulturoloģijas MA vadītāja

7.

Seminārs valodu jomu mācību jomu koordinatoriem.

09.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

8.

Lekcija 8.-12.klašu skolēniem “Sevis apzināšanās ietekme uz veiksmīgas karjeras ceļu” (lektors M.Geida)

09.11.

plkst.12.00

Ilūkstes 1.vidusskola

Iveta Repkova, Ilūkstes novada pedagogs karjeras konsultants

9.

Seminārs tehnoloģiju mācību jomu koordinatoriem.

16.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

10.

Novada ekonomikas skolotāju metodiskās apvienības seminārs

16.11.

plkst.14.00

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

Veronika Orss-Orlovska, novada ekonomikas skolotāju MA vadītāja

11.

Lāčplēša dienas pasākums

“Iedegsim gaismiņu Latvijai...”

Lāpu gājiens

11.11.

plkst.17.00

Pulcēšanās pie

Ilūkstes 1.vidusskolas

 

Sandra Stašāne,   Ilūkstes novada kultūras centra direktore

 

12.

Latvija Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīts svinīgais pasākums.

17.11.

plkst.19.00

Ilūkstes novada kultūras centrs

13.

Seminārs veselības un fiziskas aktivitātes mācību jomu koordinatoriem.

21.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

14.

Seminārs kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomu koordinatoriem.

22.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

15.

Seminārs matemātikas mācību jomu koordinatoriem.

23.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

16.

Vācu valodas olimpiādes 10.-12.klasei 2.posms.

22.11.

plkst. 10.00

Līvānu 1.vidusskola

Vita Tolmante, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe

17.

Seminārs dabaszinātņu mācību jomu koordinatoriem.

30.11.

plkst. 10.00

Rīgā, Imantas 7. Līnija 1

Liene Zeile, Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece

18.

Lekcija “Attiecības”, lektors Uģis Kuģis (radošās darbnīcas, filmu skatīšanās u.c. aktivitātes)

25.11.

plkst.19.00

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā

Lāsma Pokšāne, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe darbā ar jaunatni

19.

Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu vadītāju, folkloras skolotāju un metodiķu profesionālo kompetenču pilnveides kursi.

25.11.

tiks precizēts

VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Māra Mellēna, VISC projektu koordinatore, tālr.: 26522141, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

20.

Bioloģijas olimpiādes 9.-12.klasei 2. posms tiešsaistē.

30.11.

plkst. 10.00

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

Vita Tolmante, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe

 

Interešu izglītības un audzināšanas darba pasākumi

21.

Ilūkstes novada politiski represēto personu pasākums, veltīts Latvijas gadadienai.

14.11.

plkst.11.00

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā

Vanda Rimša, Ilūkstes BJC direktore

Ruta Krapāne, Ilūkstes novada politiski represēto apvienības valdes priekšsēdētāja

22.

Konkurss skolēniem       “Izgaršo Latviju..”, sagaidot Latvijas 100 gadi.                    

23.11.

plkst.10.00

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā

Vanda Rimša, Ilūkstes BJC direktore

Veslava Linčika, novada mājturības un tehnoloģiju skolotāju MA vadītāja

 

Ilūkstes novada skolēnu sacensības

23.

Volejbols meitenes

2002.-2003.g.dz.

07.11.17.

Bebrene

Diāna Caune-Ostrovska, Bebrenes VP vidusskolas sporta skolotāja

24.

Volejbols zēni

2002.-2003.g.dz.

07.11.17.

Bebrene

Diāna Caune-Ostrovska, Bebrenes VP vidusskolas sporta skolotāja

25.

Volejbols jaunieši

1999.-2001.g.dz.

14.11.17.

Bebrene

Diāna Caune-Ostrovska, Bebrenes VP vidusskolas sporta skolotāja

26.

Volejbols jaunietes

1999.-2001.g.dz.

14.11.17.

Bebrene

Diāna Caune-Ostrovska, Bebrenes VP vidusskolas sporta skolotāja

27.

Basketbols jaunieši

1999.-2001.g.dz.

28.11.17.

Ilūkste

Elita Rutkupa, novada sporta skolotāju MA vadītāja

 

Basketbols jaunietes

1999.-2001.g.dz.

28.11.17.

Ilūkste

Elita Rutkupa, novada sporta skolotāju MA vadītāja

 

Tolmante, 65447859