In memoriam: ALVIS ŠEDIS

Alvis Sedis       Ilūkstes novada Sporta skolas un Sporta centra kolektīvam 25. maija rīts sākās ar skumju sēru ziņu. 24 gadu vecumā traģiskā avārijā gāja bojā Ilūkstes novada Sporta skolas direktors Alvis Šedis.

       Alvis nostrādāja Sporta skolā nepilnu gadu, pildot savus pienākumus, ieviesa jaunus un interesantus sporta pasākumus, ar lielu atbildību pildīja direktora pienākumus un neatlaidīgi rūpējās par sporta dzīvi Ilūkstes novadā.

      Alvis ir dzimis un mācījies Ilūkstē. Pabeidzis Ilūkstes 1. vidusskolu, absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē, kā arī izglītības un sporta darba speciālista basketbola vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Turpināja studēt Profesionālā maģistra augstākās izglītības programmā – Sporta zinātnē.

      Strādājis Zemgales vidusskolā par sporta pedagogu un basketbola treneri, Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā par basketbola treneri. Mīlēja bērnus un jauniešus un prasmīgi organizēja dažādus sporta pasākumus.

       Iepriekš gūtā pieredze spēt pielāgoties dažādām situācijām un strādāt komandā deva iespēju ar lielu uzņēmību uzsākt darba gaitas Ilūkstes novada Sporta skolā. Alvis ir pierādījis sevi kā patstāvīgu, uzņēmīgu un dzīvesgudru personību.

       Viņa dzīves gaitas ir cieši saistītas ar sportu. Nepārtraukti jau no bērnības ir aizstāvējis dažādu sporta komandu godu un izcīnījis uzvaras, spēlējot basketbolu, strītbolu un citas sporta spēles.

       Alvis bija ne tikai ļoti talantīgs basketbolists, jau kopš skolas laikiem ir bijis aktīvs tautisko deju dejotājs, savu smaidu dāvāja dejojot Ilūkstes novada kultūras centra jauniešu deju kolektīvā „Labrīt”.

      Alvi var apbrīnot kā atbildīgu, komunikablu, centīgu, smaidīgu, zinošu un dzīvespriecīgu cilvēku- tieši tāds viņš paliks mūsu atmiņās un sirdīs.

      Skumju brīdī esam kopā un izsakām visdziļāko līdzjūtību Alvja Šeda ģimenei, radiniekiem, kolēģiem un draugiem.

 

Ilūkstes novada sporta skolas

un sporta centra kolektīvs