Ilūkstes PII „Zvaniņš” piedalījās projektā „Love is all we need”

project    Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” grupas piedalījās eTwinning projektā „Love is all we need”. Projekta mērķis bija iepazīstināt bērnus un skolēnus ar valodu dažādību, kādā var pateikt frāzi „es tevi mīlu”. Februārī „Zvaniņa” grupas „Lācēns” un „Rūķītis” piedalījās projekta aktivitātēs, kas bija veltītas Valentīndienai. Projektu organizēja Polijas skolotāja Joanna Cierniak, kura vēlējās, lai bērni, skolēni un skolotāji dalītos savā mīlestībā un labestībā ar citām valstīm.

    Projektā piedalījās 39 dalībnieku organizācijas, tostarp divas izglītības iestādes no Latvijas. Katra izglītības iestāde izveidoja savu Valentīndienas apsveikuma kartiņu, savā valodā tajā ierakstīja „es tevi mīlu” un pa pastu nosūtīja to kādai citai dalībvalstij.

Uzsvars projektā ir likts uz to, ka apsveikuma kartiņas var sūtīt arī vēlāk, jo mīlestības un mīļuma vienam pret otru nekad nevar būt par daudz.

Projekta ietvaros vairākas izglītības iestādes ierakstīja video, kuros skolēni dzied kādu populāru un tradicionālu dziesmu par mīlestību. Tās bērniem pēc tam bija iespēja noskatīties.

Bērni aplūkoja Eiropas karti un uzzināja, no kurienes viņiem tiek atsūtītas Valentīndienas kartiņas. Grupa „Lācēns” šī projekta ietvaros devās uz bibliotēku un pētīja Grieķiju, jo viņi savu apsveikumu nosūtīja tieši uz turieni. „Zvaniņa” grupas saņēma apsveikumu kartiņas no Polijas, Lietuvas, Spānijas, Horvātijas un Čehijas.

Kopumā projekts bija izdevies, bērni ieguva jaunas zināšanas par dažādām Eiropas valstīm, alfabētu dažādību un tehnikām, kādas var izmantot, veidojot apsveikuma kartiņas.Zanda Mauriņa

(Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš”)

 

project (2)

project3

project4

project6

project7