Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu

Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu

Ilūkstes novada Sporta skolas audzēkņi ir veiksmīgi aizvadījuši 2017. gada vieglatlētikas sacensību sezonu. Kopumā ir izcīnītas 24 medaļas Latvijas čempionātos dažādās vecuma grupās un jaunatnes olimpiādē, 3 medaļas Baltijas čempionātos, 6 medaļas starptautiskajos turnīros. Laboti 5 Ilūkstes novada rekordi (3 rekordi sacensībās telpās – Kaspars Bebrišs un Anna Marija Petrakova 2000 m kavēkļu skrējienā, Krista Rutkupa lodes grūšanā; 2 rekordi sacensībās stadionā – Krista Rutkupa lodes grūšanā un Anna Marija Petrakova 3000 m kavēkļu skrējienā).

 

 

Aicinām iepazīties ar sportistu labākajiem sasniegumiem:

 

Latvijas jaunatnes olimpiādē U17 grupā (08.07.2017.-09.07.2017. Ogrē):

1. vieta Santim Setkovskim 2000 m kavēkļu skrējienā stadionā (6 min. 46,32 sek.);

1. vieta Oksanai Vasiļjevai 1 kg diska mešanā stadionā (34 m 11 cm);

2. vieta Santim Setkovskim 3000 m skrējienā stadionā (9 min. 42,22 sek.).

 

Eiropas čempionātā krosā U20 grupā (10/12.2017. Šamorinā, Slovākijā)

100. vieta Annai Marijai Petrakovai 4180 m skrējienā (16 min. 34 sek.).

 

Baltijas valstu sacensībās U16 grupā (15.07.2017. Viļņā, Lietuvā):

2. vieta Oksanai Vasiļjevai 0,75kg diska mešanā stadionā (40 m 6 cm – personīgais rekords).

 

Baltijas valstu sacensībās U18 grupā (05.08.2017. Valmierā):

2. vieta Annai Marijai Petrakovai 2000 m kavēkļu skrējienā stadionā (7 min. 38,89 sek.).

 

Baltijas valstu sacensībās U23 grupā (27.05.2017. Valmierā):

3. vieta Kristai Rutkupai 4 kg lodes grūšanā stadionā (11 m 77 cm).

 

Latvijas čempionātā pieaugušajiem (29.07.2017. Ogrē):

3. vieta Santim Setkovskim 3000 m kavēkļu skrējienā stadionā (10 min. 21,88 sek.);

3. vieta Annai Marijai Petrakovai 3000 m kavēkļu skrējienā stadionā (11 min. 52,07 sek.).

 

Latvijas čempionātā pieaugušajiem (19.02.2017. Kuldīgā):

3. vieta Annai Marijai Petrakovai 3000 m skrējienā telpās (11 min. 09,76 sek.).

 

Latvijas jaunatnes čempionātā (2017. gada vasarā):

1. vieta Oksanai Vasiļjevai U16 grupā 1 kg diska mešanā stadionā (36 m 3 cm), 22.06.2017 Saldū;

1. vieta Annai Marijai Petrakovai U18 grupā 2000 m/k skrējienā stadionā (7 min. 45,28 sek.), 02.07.2017. Ventspilī;

1. vieta Sonorai Skudrai U20 grupā 1500 m skrējiena stadionā (4 min. 59,35 sek.), 01.07.2017. Ventspilī;

3. vieta Sonorai Skudrai U20 grupā 800 m skrējienā stadionā (2 min. 26,37 sek.), 02.07.2017. Ventspilī;

3. vieta Kristai Rutkupai U20 grupā 4 kg lodes grūšanā stadionā (12 m 0 cm),  01.07.2017. Ventspilī;

3. vieta Annai Marijai Petrakovai U18 grupā 1500 m skrējienā stadionā (5 min. 06,73 sek.), 01.07.2017. Ventspilī;

3. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 1500 m skrējienā stadionā (4 min. 17,86 sek.) 01.07.2017. Ventspilī;

3. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 3000 m skrējienā stadionā (9 min. 40,30 sek.), 02.07.2017. Ventspilī.

 

Latvijas jaunatnes čempionātā (2017. gada ziemā):

1. vieta Oksanai Vasiļjevai U16 grupā 1 kg diska mešanā stadionā (34 m 62 cm), 01.04.2017 Murjāņos;

1. vieta Annai Marijai Petrakovai U18 grupā 2000 m/k skrējienā telpās (7 min. 53,28 sek.), 05.02.2017. Kuldīgā;

2. vieta Annai Marijai Petrakovai U18 grupā 3000 m skrējienā telpās (11 min. 09,00 sek.), 04.02.2017. Kuldīgā;

3. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 2000 m/k skrējienā telpās (6 min. 50,56 sek.), 05.02.2017. Kuldīgā;

3. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 3000 m skrējienā telpās (9 min. 38,20 sek.), 04.02.2017. Kuldīgā;

3. vieta Anastasijai Jakovļevai U20 grupā 2000 m/k skrējienā telpās (8 min. 20,49 sek.), 05.02.2017 Kuldīgā.

 

Latvijas jaunatnes čempionātā (2017. gada rudenī):

2. vieta Raivo Veļikam U20 grupā 5 km šosejas skrējienā (17 min. 58 sek.), 02.09.2017. Tukumā;

2. vieta Annai Marijai Petrakovai U18 grupā 4 km krosa skrējienā (17 min. 56s sek.), 15.10.2017. Carnikavā;

2. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 4 km krosa skrējienā (15 min. 4 sek.), 15.10.2017. Carnikavā;

3. vieta Sonorai Skudrai U20 grupā 4 km krosa skrējienā (19 min. 5 sek.), 15.10.2017. Carnikavā;

 

Starptautisko sacensību „Valmieras spēles” II kārtā (13.07.2017 Valmierā):

1. vieta Oksanai Vasiļjevai U16 grupā 0,75 kg diska mešanā stadionā (38 m 75 cm);

3. vieta Sonorai Skudrai U20 grupā 800 m skrējienā stadionā (2 min. 22,01 sek. –labākais rezultāts sezonā.

 

SK „Viraaž” starptautisko sacensību I posmā (06.05.2017. Tervā, Igaunijā)”:

1. vieta Kristai Rutkupai U20 grupā 4 kg lodes grūšanā stadionā (12 m 33 cm – personīgais un Ilūkstes novada rekords).

 

Biržu rajona starptautiskajās sacensībās (05.05.2017. Biržos, Lietuvā):

1. vieta Santim Setkovskim U18 grupā 100 0m skrējiena stadionā (2 min. 50,05 sek. – personīgais rekords);

1. vieta Lindai Juško U16 grupā 1000 m skrējienā stadionā (3 min. 46,17 sek.);

1. vieta Artim Fjodorovam U16 grupā 1000 m skrējiena stadionā (3 min. 18,22 sek.).

 

Vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ilūkstes novada Sporta skolas treneri Svetlana Petrakova, Sergejs Petrakovs, Arnis Kaļiņins, kā arī Murjāņu sporta ģimnāzijas treneri Valentīna Smoča, Andris Smočs un Gints Bitītis. Paldies sportistiem un viņu treneriem par augstiem sasniegumiem!


Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu
Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu
Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu
Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu
Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu
Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti ar labiem sasniegumiem aizvadījuši 2017. gadu