Ilūkstes novada sporta skolas 2015. gada rezultāti vieglatlētikā

SAM 4273       2015. gada sezonā Ilūkstes novada jaunie vieglatlēti izcīnīja 8 medaļas, veiksmīgi startējot Latvijas čempionātos dažādās vecumā grupās.

 

Latvijas čempionāti 1998.-99. g .dz. grupā
Sonora Skudra – Latvijas čempione krosā 6 km distancē 17. oktobrī Carnikavā
Sanita Vitkovska – 3. vieta 800 m skrējienā 20. jūnijā Ogrē
Aleksandrs Ķuneļs – 2. vieta diska mešanā un 3. vieta lodes grūšanā 19.-20. jūnijā Ogrē

Latvijas čempionāti 2000.-2001.g. dz. grupā
Anna Marija Petrakova – Latvijas čempione 2000 m un 3. vieta 1000 m skrējienā 7.-8. februārī Rīgā, kā arī 2. vieta 2000 m kavēkļu skrējienā un 3. vieta 1500 m skrējienā 27.-28. jūnijā Jēkabpilī

1999.-2000. g. dz. grupā, startējot Latvijas jaunatnes olimpiādē 3.-5. jūlijā, par godalgoto
vietu ieguvējiem kļuva Sonora Skudra (4×400 m), Sanita Vitkovska (800 m un 4×400 m),
Anna Marija Petrakova (2000 m/k, 3000m un 4×400 m) un Evita Kūļiņa (4x400m).

1998.-99. g. dz. grupā Latvijas kausa fināls mešanu disciplīnās 26. septembrī Koknesē
Krista Rutkupa – 3. vieta lodes grūšanā
Aleksandrs Ķuneļs – 3. vieta diska mešanā

Pēc 2015. gada rezultātiem pieci Ilūkstes novada Sporta skolas audzēkņi iekļauti Latvijas jaunatnes izlases
kandidātu sarakstā:

Latvijas U-18 jauniešu izlases kandidātes 2016. gadā

  800m Dz. dati Rezultāts Sporta skola Treneri
1. Rebeka Ozolniece 15.06.2000. 2:16,56 Liepājas SSS D. Stumbre
2. Katrina Lavrentjeva 24.06.1999. 2:23,12 SS Arkādija L. Strekalovskis
3. Jolanta Tugarinova 23.06.1999. 2:24,97 SS Arkādija L. Strekalovskis
4. Sanita Vitkovska 26.06.1999. 2:27,38 Ilūkstes novada SS S. Petrakova
5. Sonora Skudra 14.04.1999. 2:28,27 Ilūkstes novada SS/MSĢ S. Petrakova, G. Bitītis
  3000m Dz. dati Rezultāts Sporta skola Treneri
1. Daira Deičmane 08.05.1999. 11:09,85 VS Jūdze G. Gutpelcs
2. Ilona Milberga 25.08.1999. 11:20,63 Valkas NBJSS L. Krūkliņa
3. Lauma Lubāne 13.10.1999. 11:25.81 SS Arkādija L. Strekalovskis
4. Anna Marija Petrakova 14.06.2000. 11:31,84 Ilūkstes novada SS S. Petrakova
5. Magda Cigle 16.07.2000. 11:38,46 Siguldas SS G. Blūmiņa
  2000m/kavēkļi Dz. dati Rezultāts Sporta skola Treneri
1. Una Dravniece 17.09.1999. 7:50,29 Rojas SK J. Volajs
2. Anna Marija Petrakova 14.06.2000. 7:52,02 Ilūkstes novada SS S. Petrakova
3. Līna Gražule 12.08.2000. 8:02,52 Aizkraukles NSS V. Ņuhtiļins
4. Sindija Guntra Zaula 08.07.1999. 8:03,26 Limbažu un Salacgrīvas NSS G. Teko
5. Simona Alise Salmiņa 04.02.1999. 8:05,77 Līvānu BJSS  
  Lodes grūšana 3kg Dz. dati Rezultāts Sporta skola Treneri
1. Kristīne Strazdīte 17.08.1999. 14,88 Valmieras BSS P. Karlivāns
2. Liene Roziņa 08.06.1999. 13,92 Jelgavas NSC I. Roziņš
3. Lelde Mieze 1999.07.30 13,14 Kuldīgas NSS R. Blumbergs
4. Krista Rutkupa 15.10.1999. 12,73 Ilūkstes novada SS /MSĢ S. Petrakova, V. Smoča
5. Viktorija Daļecka 03.01.2000. 12,68 Jēkabpils SS A. Noris

Latvijas U-18 jauniešu izlases kandidāti 2016. gadā

  Diska mešana 1,5kg Dz. dati Rezultāts Sporta skola Treneri
1. Aleksandrs Ķuneļs 05.10.1999. 42,92 Ilūkstes novada SS S. Petrakova
2. Raivis Garoza 11.03.1999. 38,02 Kandavas NSS/MSĢ G. Gailītis/Gross
3. Niks Samauskis 02.04.1999. 37,48 Kuldīgas NSS I. Stukule
4. Aleksandrs Volkovs 18.11.1999. 37,18 Cēsu SS A. Ješkins
5. Reinis Nugurs 01.04.1999. 36,01 Aizkraukles NSS I. Lulle

  

  Laimīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu Ilūkstes novada sportistiem!

2015 02 08 u 16 jbs foto 185

20150620 134025

20150620 135243

20150705 163242

Samsung Foto and video 278