Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas audzēknēm augsti sasniegumi konkursā „Nāc sadziedāt”

MIX        4. un 5. martā Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas popgrupa MIX” un solisti devās pretī jauniem izaicinājumiem, jaunām iespējām un jaunai pieredzei uz Latvijas jauno izpildītāju konkursu Nāc sadziedāt!”.

      Kopā ar citiem dalībniekiem meitenes palīdzēja pieskandināt Pārdaugavas koncertzāli Rīgas Stradiņa universitātes aulā. Tā bija iespēja satikties, priecāties, iedegties, dziedāt no sirds, dziedāt par prieku sev un citiem, nest gaismu, aizraut un vienkārši svinēt svētkus.

Ar savu dziedāšanu,  uzrādot labus rezultātus, meitenes saviļņoja un iepriecināja gan pašas sevi, gan vecākus, gan skatītājus un, protams, žūriju, kuras sastāvā bija Aija Andrejeva, Alex, Lauris Valters, Jānis Aišpurs un Dj Rudd.

Popgrupa MIX”, kuras sastāvā ir Evelīna Rusecka, Dana Viviāna Cirse, Elīza Repkova, Luīze Vizule, Andželika Purvinska un Sintija Kozinda, saņēma 1. pakāpes diplomu un latviešu dziedātāja, komponista un dzejnieka Laura Valtera simpātiju. Solistu kategorijā 1. pakāpes diplomu saņēma Evelīna Rusecka un Dana Viviāna Cirse, bet 2. pakāpes diplomu – Luīze Vizule, Elīza Repkova, Melānija Makavecka un Diāna Purvinska.

Paldies Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolai un vecākiem par palīdzību un atbalstu, sagatavojot meitenes konkursam.

 

Skolotāja Oksana Šeršņova

 

Ar Lauri Valteru