Ilūkstes 1. vidusskolas skolēni iesaistījās eTwinning projektā „Zāles no garlaicības”

IMG 2483    Šogad ir noslēdzies eTwinning projekts Zāles no garlaicības” starp Ilūkstes 1. vidusskolu un Valmieras Pārgaujas sākumskolu. Divu mācību gadu laikā skolēniem tika piedāvātas dažādas aktivitātes. Bērni zīmēja projekta logo un veidoja talismanus, iepazina dažādu tautu pasakas un tās aranžēja mūsdienu variantā. Veidoja dekorācijas un maskas saviem iestudējumiem.

   13. aprīlī Ilūkstes 1. vidusskolas 4. klases (skolotāja S. Davne) un 5.b klases (skolotāja M. Rimoviča) skolēni devās uz noslēguma festivālu, ko organizēja Valmieras Pārgaujas sākumskolā. Mūs laipni uzņēma skolas direktors Viktors Litaunieks, kurš iepazīstināja ar savu skolu, piedāvāja atraktīvu nodarbību baseinā. Vēlāk tika sniegts koncerts, kurā piedalījās abu skolu skolēni ar dažādiem priekšnesumiem. Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolēni attēloja izrādes Ābols” un Mazais pasta balodītis”, Ilūkstes 1. vidusskolas skolēni prezentēja pasakas Pelnrušķīte” un Sniegbaltīte un 7 rūķīši”.

Pēc festivāla bērni direktora Viktora Litaunieka vadībā devās ekskursijā pa Valmieru – vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām. Pateicamies Ilūkstes 1. vidusskolas administrācijai par iespēju apmeklēt festivālu.

 

Skolotājas Mairita Rimoviča un Sandra Davne

 

     Pielikums1

     Pielikums2

     Pielikums3

     Pielikums4

 

IMG 2473

IMG 2515

IMG 2518

IMG 2523