Ilūkstes 1. vidusskolas absolventi uzsāk projektu "Ilūkste var!"

IMG 0917        Ilūkste var!” – tas ir Ilūkstes 1. vidusskolas absolventu ierosināts un uzsākts projekts šajā mācību gadā. Projekta ietvaros tiek organizētas skolēnu tikšanās ar mūsu skolas absolventiem, kuri savā dzīvē kļuvuši veiksmīgi un vēlas savu veiksmes noslēpumu atklāt citiem.

    Projekta Ilūkste var!” idejas autors Jānis Butkevičs skolā viesojās 5. oktobrī. Jānis tikās gan ar sākumskolas skolēniem, gan ar vidusskolēniem. Viņš kā SIA Eco Baltia” valdes loceklis bērnus un jauniešus iepazīstināja ar atkritumu šķirošanas nepieciešamību.

Andrejs Gavrilovs skolu apmeklēja 13. novembrī un lekcijā vidusskolēniem uzsvēra, kas jādara, lai cilvēks būtu veiksmīgs un visas ieceres piepildītos. Andrejs ir AS ELKO grupa” Baltijas tirdzniecības direktors. Konkursā pārdošanas vadītājiem Pārdošanas Guru 2015” Andrejs ir ieguvis 3. vietu. Andrejs savai skolai uzdāvināja dāvanu karti 150 euro vērtībā.

2. semestrī iecerētas vēl daudzas tikšanās ar mūsu skolas absolventiem, kuru veiksmes stāsti iedvesmotu bērnus un jauniešus un motivētu viņus mācīties un gūt sasniegumus.

 

IMG 1199

IMG 1203

IMG 1205