Ilūkstē iedegta lielā pilsētas egle

titulbilde     14. decembra vakarā ģimenes ar vismazākajiem ilūkstiešiem pulcējās pilsētas centrā, lai vienojoties kopīgās dziesmās, dejās, rotaļās, iedegtu pilsētas egli un sagaidītu Ziemassvētku vecīša ierašanos. Rotaļās sanākušos bērnus veda Vinnijs Pūks, Sivēntiņš un Ēzelītis.

       Kā sazvanīt Ziemassvētku vecīti? 112 – saka kāds no bērniem. Atraduši īsto kombināciju, bērni aizrautām elpām klausījās, ko teic Ziemassvētku vecītis – viņš jau redzot mirdzam Ilūkstes gaismiņas! Un kāds pārsteigums! Šogad Ziemassvētku vecītis Ilūkstē ieradās ar policijas mašīnu un, rādot bērniem piemēru, – gadalaika tumšākajā laikā domājiet par drošību, nēsājiet atstarotājus, atstarojošās vestes! Vecītis secina – Ilūkstē ar katru gadu egle kļūst garāka un bērnu kļūst vairāk.

Liekot kopā mūsu gaismiņas, sirds siltumu un pozitīvo enerģiju uz apli, tika nodota gaismas bumba, noslēdzot apli, iedegās eglīte. Vakara gaitā neizpalika mielošanās ar tēju un piparkūkām, bērnu sarunas ar Vecīti, eglītes apdziedāšana, dzejoļi un pelnītās dāvanas un citas aktivitātes.

Šajā nedēļā arī visa Ilūkste ietērpās svētku rotā, arī pagasti. Īpaši var uzteikt Pilskalni, kur, pagasta pārvaldei izsludinot svētku noformējumu konkursu, iedzīvotājos ar vēl lielāku sparu modās rotāšanas prieks!

Aicinām novada ļaudis rotāt savas mājas, pagalmus un dzīvokļus. Daloties gaismā, radīsim svētkus sev un citiem!

 

IMG 2360

IMG 2365

IMG 2367

IMG 2368

IMG 2374

IMG 2381

IMG 2392

IMG 2402