Gada nogale Subatē aizvadīta patīkamās noskaņās

titulbilde   Decembra un arī gada nogalē subatieši varēja izbaudīt dažādas patīkamas noskaņas un piedzīvojumus. Ar Sarkanā Krusta atbalstu tika sagatavotas dāvaniņas un iepriecinātas Subates daudzbērnu ģimenes. Paldies par degsmi un darbu Mārai Liepiņai un Anastasijai Davidānei!

     Bērnu svētku Eglītē mazie subatieši sastapa multfilmu varoni Elzu, Salatēta palīgu – briedi Rūdolfu un palaidnīgo Rūķi. Bērni no sirds pārdzīvoja, ka palaidnīgais Rūķis nozaga dāvanas. Prieks, ka Rūķis labojās un dāvanas atgrieza, bija liels un patiess – dzejoļi Salatētim skanēja izteiksmīgi.

Ziemassvētku vakarā Subates kultūras namā izskanēja Baltais ziemas koncerts. Tā vizuālais noformējums un noskaņa arī bija balta: sniega šajā dienā nebija, tāpēc ir cerība, ka koncerts, ko sagatavoja Subates kultūras nama pašdarbības kolektīvi un pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, dāvāja klausītājiem ziemas balto noskaņu.

Paldies tiem subatiešiem, kas izvēlējās sagaidīt Jauno gadu pie Subates kultūras nama un visu priekam bija sarūpējuši pārsteiguma salūtus.


Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane

 

2016 git

2016. BAltais ziemas koncerts

2016

DSC03036

dzed PII