Eglaines pamatskola „Sniegpārslu virpulī”

pamatskola      Ziemassvētki ir labo darbu laiks. Tas ir laiks, kad katrs var iepriecināt savus tuvos un mīļos cilvēkus. Arī Eglaines pamatskolā norisinājās vairāki Ziemassvētku pasākumi. Nedēļu pirms Ziemassvētkiem skolas 2. stāvā varēja apskatīt rokdarbu un zīmējumu izstādi „Sniegpārslu virpulī”.

      Izstādē bija apskatāmi gan floristikas darbi – Adventes vainagi, svētku kompozīcijas –, gan arī vizuālās mākslas darbi. Visi bērni bija arī čakli strādājuši, lai skolu ietērptu svētku rotā. Izrotātas bija klašu telpas, skolas gaiteņi, aktu zāle, bet skolas logus rotāja baltas egles, sniegpārslas un eņģeļi. Vecāku padomes locekļi sagatavoja jaukus rotājumus Ziemassvētku eglei.

Gan lielie, gan mazie bērni gatavoja interesantus priekšnesumus. 20. decembrī savus jaukos priekšnesumus Ziemassvētku vecītim rādīja pirmsskolas audzēkņi kopā ar skolotāju Irēnu Fedoroviču un skolotājas palīdzi Gunu Valpēteri. Priekšnesumos iesaistījās arī audzēkņu vecāki. 21. decembrī notika Ziemassvētku pasākums 1.-9. klašu skolēniem. Lielu prieku sagādāja tas, ka pilnīgi visi skolēni piedalījās klašu sagatavotajos priekšnesumos. Skanēja skaistas dziesmas, dzejoļi. Raiti ritēja deju soļi. Pasākuma laikā tika godināti skolēni, kuri bija sasnieguši labus un augstus rezultātus mācībās un dažādos konkursos.

Visiem bērniem bija liels gandarījums par paveikto darbu.

 

 

pirmsskola

pamatskola1