Dvietes vidējās paaudzes deju kolektīvs – AICINA pievienoties kolektīvā!

dvpk aicina Gaidām tos, kas mīl dejot un vēlas labi pavadīt laiku Dvietes vidējās paaudzes deju kolektīva mēģinājumā 7. oktobrī plkst. 19.00 Dvietes kultūras namā. Nāc pats un aicini vēl kādu! Ja rodas problēma ar tikšanu līdz mums, zvani: 26186200 (Marija).

 

 

Nedaudz par kolektīvu:

Suga: DEJOTĀJI. Pa vienam reti sastopami, pārsvarā pulcējas baros pa 6 vai 8 pāriem. Periodiski migrē braucienos. Viegli uzturami: pašapkalpojas, dzīvo mazos būcenīšos vai lielās sporta zālēs, ēd, ko dod, dzeramais ir pašiem. Naktīs ālējas, diennakts gaišajā laikā nosnaužas (guļvieta nav nepieciešama).

Izskats: Ģērbj, ko liek, un paradumus nemaina – ja reiz izbraukumā uzcirtis mugurā biezu vilnas tērpu, to vilks arī pie +35 °C.

Raksturs: Draudzīgi, pļāpīgi, dziedoši un palīdz citiem kolektīviem sasist plaukstas Plaukstiņpolkā. Individuāls viedoklis izpaužas jautājumos „ar kuru kāju sākt”, par skates rezultātiem un to, kā koristi valkā tautastērpu.

 

Brīdinājums: tendēti uz atkarību no dejas, tā bieži iedzimst arī nākamajā paaudzē. Liek tuviniekiem nākt uz koncertiem vai skatīties Youtube. Ja šo lasāt – uzmanieties, iespējams, atkarība ir skārusi arī Jūs!

Citāts: Inguna Bremane