Dvietes kultūras namā aizvadīts Lieldienu pasākums

5 1    Lieldienas ir svētki, kas ikvienam no mums saistās ar pavasara atnākšanu un dabas atmošanos. 27. martā Dvietes kultūras namā notika Lieldienu pasākums „Lieldienas ir mani mīļākie svētki”.

 Lieldienu pasākumā uzstājās grupa „Taktsmērs”, priecēja Amanda Aderniece ar dzejoli „Pūpoliņi”. Dvietes bibliotēkas vadītāja Vencislava Marcinkeviča kopā ar pasākuma vadītāju Sanitu Greļevsku apmeklētājiem izklāstīja ticējumus par to, lai visam gadam nodrošinātu laimi, veselību un labklājību, kā arī deva iespēju atminot mīklas tikt pie kāda našķīša.

Turpinoties pasākumam, skatītājus priecēja Dvietes vidējās paaudzes tautu deju kolektīvs ar jestrām un lustīgām dejām, Līga Ostrovska dziedāja sirsnīgas un skaistas dziesmas, jaunākās pašdarbnieces – bērnudārza grupas „Ābolīši” meitenes (Anda, Amanda un Enija) – nodziedāja dziesmiņu gan par to, kā viņām patīk dziedāt, gan arī par pašām Lieldienām.

Pēc pasākuma apmeklētājiem, vairāk jau jaunākajiem, bija iespēja izkrāsot sev tīkamāko Lieldienu zīmējumu, bet lielākajiem bērniem, arī vecākiem – iespēja iemācīties darināt zaķi – Lieldienu olas turētāju.

 

7

8

9

10