Draudzības vakars Bebrenes VP vidusskolā

IMG 2414   Pavasarīgās noskaņās 11. martā Bebrenes vispārizglītojošajā un profesionālajā (VP) vidusskolā uz tradicionālo Draudzības vakaru pulcējās astoto un devīto klašu skolēni no Subates, Rubeņu pamatskolām, Zasas vidusskolas un Bebrenes VP vidusskolas profesionālās nodaļas 1. kursa audzēkņi.

 Sākumā viesi gidu pavadībā devās aizraujošā ekskursijā uz skolas profesionālās izglītības nodaļu, iepazinās ar labiekārtotajiem kabinetiem un apgūstamajām profesijām, ēdienu gatavošanas kabinetā rotāja Lieldienu olu piparkūkas un izveidoja pavasarīgas kompozīcijas, kuras pasākuma noslēgumā katra skola saņēma kā dāvanu.

 Mūsu draugiem ļoti patika suņu frizēšanas paraugdemonstrējumi un vizināšanās ar zirgiem. Vēlāk visi pulcējās skolas aktu zālē uz muzikāli izklaidējošo pasākumu „Kino pasaule”. Pasākuma dalībnieki ne vien parādīja un noskatījās aizraujošus priekšnesumus, bet arī uzzināja interesantus faktus par kino pasauli. Pēc tam jaunieši vēroja robotikas pulciņa dalībnieku konstruēto robotu darbību un ar kopīgi izdejotajiem „Līgo” dančiem iesildījās diskoballei.

 Bebrenes VP vidusskolas 8. un 9. klases skolēni guva vērtīgu pieredzi, organizējot pasākumu. Visi pasākuma dalībnieki guva pozitīvas emocijas, jaunus draugus un bija gatavi doties pavasara brīvdienās.

 Paldies visiem skolotājiem par ieguldīto darbu!

 

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas

9. klases skolēns

Ilmārs Mežaraups

 

IMG 2468

IMG 2477

IMG 2484

IMG 2496

IMG 2537