Daugavpils Universitātē ķīmijas skolotāji diskutēs par jauniešu motivāciju apgūt ķīmiju un farmāciju

       Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶĪFA) 5. novembrī Daugavpils Universitātē organizēs ķīmijas skolotājiem izglītojošu konferenci par aktualitātēm nozarē, izglītībā un darba tirgū.

       LAĶĪFA valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis atzīst: “Tuvākajā laikā ķīmijas un farmācijas nozarē būs nepieciešami vairāki tūkstoši jaunu darbinieku, jo šajā jomā notiek strauja attīstība, un daļa tajā strādājošo pašlaik ir pirmspensijas vecumā. Pēc konferences apmeklējuma aicināsim skolotājus dalīties savos iespaidos ar audzēkņiem, lai pastiprinātu jauniešu interesi par ķīmiju kā aizraujošu pasaules izzināšanas veidu, skolas mācību priekšmetu un nākotnes profesiju.”

       Ķīmijas skolotāju konferences mērķis ir sniegt ieskatu ķīmijas nozarē, atbildot uz jautājumiem par tās galveno pienesumu Latvijai, kā arī dalīties informācijā, kas palīdzētu skolēnu vidū rosināt padziļinātu interesi par ķīmiju un farmāciju, motivējot jauniešus mācīties to.

       Konferences ietvaros tiks stāstīts par LAĶĪFA darbību un jaunumiem, kā arī skolotājiem tiks prezentēts asociācijas nesen izveidotais projekts – mājaslapa kimiko.lv.

      Šobrīd dalību konferencē pieteikuši vairāk kā 50 ķīmijas skolotāji.

       Konference notiks 5. novembrī pulksten 14:00 Daugavpils Universitātē (Parādes iela 1A – 209. aud.)

Informēja:

Zane Ločmele

DU Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļas

Sabiedrisko attiecību menedžere

T. 65425564

E – pasts: zane.locmele@du.lv