Ceļojumu laiks Subates kultūras namā turpinās

 Celotajs Peteris Strubergs       Šogad pavasaris Subates kultūras namā ir ceļojumu laiks. Skatītāji un klausītāji tiek aicināti ceļot – ceļot īpaši, klausoties ceļotāju un grāmatu autoru stāstījumus, kā arī ceļot ar grāmatu. Aprīļa nogalē ceļojumu pasaulē mūs ievadīja ceļojumu aģentūra „IMPRO ceļojumi” un grāmatu autore – ceļotāja Elvita Ruka.

Jo īpaši aizrautīga lasāmviela ir no E. Rukas un A. Bley projekta „15 jukušas avis”, kurās autores dod iespēju ielūkoties bijušās PSRS republikās un to pašreizējā dzīves ritmā. „Impro” ceļojumu aģentūra izlozei klausītājiem piedāvāja divus izzinošus ceļojumus pa Latviju.

Jau 18. maijā visi tika aicināti uz saulainu un siltas atmosfēras pilnu tikšanos Subates kultūras namā ar apgādu „Jumava” un atraktīvo, sirsnīgo ceļotāju, grāmatu autoru Pēteri Strubergu. Apgāds „Jumava” piedāvāja iegādāties vasaras atvaļinājuma laikam kādu lasāmvielu lieliem un maziem, kā arī savu īpašo ceļojumu aprakstu sērijas grāmatas. Ceļotājs Pēteris Strubergs iepazīstināja klausītājus ar dažādu zemju suvenīriem, demonstrēja to pielietojumu un nozīmi, pastāstīja par jau tautā izlaistām grāmatām, kā arī par iecerēm un to, kas vēl top. Klausītāji aktīvi uzdeva jautājumus, izmēģināja suvenīru pielietojumu.

Pasākumu kupli apmeklēja Ilūkstes novada bibliotēku un centrālās bibliotēkas darbinieku kolektīvs, tika iegādātas grāmatas novada lasītājiem, pie kafijas tases pārrunāti iespaidi un nākamās ieceres.

Subates kultūras nams novēl visiem ceļojumiem un piedzīvojumiem bagātu vasaru – ceļojot ar transportu, kājām, kā arī ceļojot… ar grāmatu.

 

Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane

 

tiek piemeritas dazadu zemju cepurites   Copy3viesos Elvita Ruka   Copy3