Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsim…

aicinajums soc dienests    AS „Laima” un „Ziedot.lv”, tuvojoties Ziemassvētkiem – brīnumu gaidīšanas laikam, ir uzaicinājusi sociālā dienesta darbiniekus kopā darboties labdarības akcijā „Ziemassvētku namiņš” un uzburt neaizmirstamus Ziemassvētkus Ilūkstes novadā dzīvojošajiem bērniem no ģimenēm, kurās bērnu(-us) audzina viens no vecākiem, un ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti. Lai pārvērstu savu bērnu sapņus īstenībā, aicinām atsaukties minētos vecākus!

Kas jādara?

  • Laika posmā no 3. līdz 15. novembrim (iepriekš sazinoties) satiecies ar Ilūkstes novada Sociālā dienesta sociālo darbinieku savā pilsētā/pagastā;
  • Saņem no sociālā darbinieka „starta komplektu” – zīmuļus un atklātnīti;
  • Mudini savu bērnu(-us) uzzīmēt apsveikuma kartiņu Ziemassvētku tematikā un iekšpusē uzrakstīt savu kvēlāko vēlmi un nelielu aprakstu par sevi un savu ģimeni. Mazākiem bērniņiem var palīdzēt vecākais brālis, māsa vai vecāks.

Padosim savam bērnam roku un palīdzēsim noticēt brīnumam! Uzšķilsim viņa sirdī prieka dzirksti!

 

VECĀKU IEVĒRĪBAI!

Akcijas norise tiks publicēta sociālajos tīklos, līdz ar to bērna vecākiem, iesaistoties akcijā, nepieciešams rakstiski apliecināt atļauju bērna fotografēšanai dāvanas saņemšanas brīdī.