Bērnu žūrija 2016: noslēguma pasākums 5+ lasīšanas ekspertiem

zurija    24. februārī, nu jau astoto gadu pēc kārtas, Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkā notika lasīšanas veicināšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2016” noslēguma pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.

    Šogad grāmatu vērtēšanā iesaistījās pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” 46 mazie eksperti: sagatavošanas grupa „Ābolītis” (skolotājas Ingrīda un Vita), sagatavošanas grupa „Ežuks” (skolotājas Larisa un Lolita) un vecākā/vidējā vecuma grupa „Rūķītis” (skolotājas Valentīna un Lita).

Šī bija svētku diena mazajiem lasītājiem, kurā viņi sumināja labākās grāmatas savā vecuma grupā: pirmo vietu ieņēma L. Žutautes „Kika Mika un lielā tumsa”, otrajā vietā ierindojās I. Zanderes „Lupatiņu rīts” un trešo vietu dalīja I. Samauskas „Muša, kura gribēja būt lidmašīna” un J. Zvirgzdiņa „Lauvas rūciens”.

Katra grupiņa bija sagatavojusi priekšnesumu par kādu no izlasītajām grāmatām. Pasākumu vadīja un bērnu sarūpētos priekšnesumus izgaršoja Muša (Zita Timšāne). Pasākumu pieskandināja Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis „Varavīksne” ar skolotāju Onu Lapu. Par grāmatu lasīšanu, vērtēšanu, anketu aizpildīšanu bērni saņēma dāvanas un pateicības.

Paldies Pilskalnes pagasta bibliotēkas vadītājai Zitai Timšānei par sadarbību, iejūtoties mušas tēlā. Liels paldies visām skolotājām par ieinteresētību, atsaucību un lasīšanas veicināšanu pilsētā un novadā.

Uz tikšanos maijā, Ilūkstes novada 10. Lasīšanas svētkos!

 

DSC 0470

DSC 0473

DSC 0475

DSC 0483