Bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla „Latvijas toņi un pustoņi” dalībnieki ir noskaidroti

IMG 0829      28. aprīlī Preiļos notika bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas konkursa „Latvijas toņi un pustoņi” 2. kārta. Pēc konkursa rezultātiem uz festivāla noslēguma pasākumu (festivālu) Bauskā 1.-2. jūnijā dosies un Ilūkstes novadu pārstāvēs 4 dalībnieki:

 Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolniece Jeļizaveta Sudnika (skolotāja Veslava Linčika) ar darbu Ziedi” (vizuāli plastiskā māksla, soma); Raudas internātpamatskolas skolniece Sandrīte Dzene (skolotāja Līga Lapa) ar zīmējumu Bērzi”; Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra šūšanas pulciņa dalībniece Aiva Užule (skolotāja Aija Čunčule) ar darbu Kumeliņi, kumeliņi” (vizuāli plastiskā māksla, spilventiņi), kā arī VIA Piparmētra” (skolotājs Arnis Slobožaņins) – konkursa „No baroka līdz rokam” laureātes.

Paldies visiem skolu dalībniekiem un skolotājiem, kuri piedalījās vizuālās mākslas un mūzikas konkursos: Ilūkstes 1. vidusskolas skolēniem: Annai Isodai, Elizabetei Dāvidsonei, Amandai Eglei, Megijai Krapānei, Elzai Timšānei, Evai Evelīnai Repkovai (skolotāja Lonija Pupiņa) un Armandam Macijevskim (skolotājs Viktors Jasiņavičs); Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolēniem: Alina Vasiljevai, Kitijai Beitānei, Jelizavetai Sudnikai (skolotaja Veslava Linčika) un Annemarijai Jelinskai (skolotāja Vita Ķiploka); Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra pulciņa dalībniecei Aivai Užulei (skolotāja Aija Čunčule), Janai Besprozvannajai (skolotāja Lelde Kundziņa) un VIA Basic” (skolotājs Arnis Slobožaņins); Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skolniecēm: Sandrai Vītoliņai, Līgai Buceniecei, Danielai Rimeicānei un Danielai Zviedrānei (skolotāja Līga Lapa); Raudas internātpamatskolas skolēniem: Marijai Stepanei, Milanai Stepānei, Jurim Saušam un Sandrītei Dzenei (skolotāja Līga Lapa); Eglaines pamatskolas skolniecēm: Dagmārai Dumbrai-Dumbrovskai, Diānai Žuromskai un Elvitai Bērziņai (skolotaja Vita Ķiploka).

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra

direktore Vanda Rimša

 

IMG 0831

IMG 0835

IMG 0840

IMG 0842

IMG 0843

IMG 0857