Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2016 ir klāt!

Bernu zurija plakats 2016 final[1]        Jau piecpadsmito gadu Ilūkstes novadā veiksmīgi darbojas lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”.

       Tā ir valsts atbalstīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra iniciatīva, kurai raksturīgs visplašākais aptvērums, tā darbojas katrā novadā, iesaistot par aktīviem lasītājiem un grāmatu vērtētājiem tūkstošiem bērnu, jauniešu un no 2012. gada – arī pieaugušos.

       Šogad katrā vecuma grupā tiek piedāvāts izlasīt un pēc tam arī novērtēt sešas grāmatas, kuras jāizlasa līdz 2017. gada janvārim. Tāpat kā iepriekšējos gadus darbosies elektroniskā anketa, ko vajadzēs aizpildīt ikvienam programmas dalībniekam par, viņaprāt, interesantāko grāmatu.
“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” grāmatu kolekcijā ir jaunākās, interesantākās un aktuālākās grāmatas. Tajā ir gan oriģinālliteratūra, gan dzeja, gan tulkotā literatūra, kas lasītājiem dod iespēju lasīt, vērtēt un bagātināt savu pieredzi dažādos literatūras žanros.

       Gribi piedalīties? Aicini savus draugus, klasesbiedrus un vecākus un nāc uz Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēku un citām novada bibliotēkām, piesakies par ekspertu un iesaisties lielajā lasīšanas piedzīvojumā!

       Grāmatu sarakstu skatīt ŠEIT