Bērnu čalas un atkalredzēšanās prieks bērnudārzā „Zvaniņš”

IMG 7835       Nemanāmi aizsteigusies vasara, dabā jaušama rudens elpa. 1. septembra rītā Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestāde „Zvaniņš” piepildījās ar bērnu čalām, smiekliem un atkalredzēšanās prieku. Atkal bērnus gaida jauni piedzīvojumi un notikumi…

     1. septembris sagādāja bērniem un pieaugušajiem pārsteigumu – izremontētu sporta zāli. Tāpēc, visiem kopā klātesot, tā tika atklāta. Svētkos gan bērnus, gan darbiniekus uzrunāja iestādes vadītāja Inga Strode, kura visus sveica ar jaunā mācību gada sākumu, kā arī pateicās iestādes remontsrādniekam A. Vasiļjevam par lielisko darbu. Latvijas valsts himnas atskaņošana apliecināja šīs dienas svarīgumu.

Iestādes skolotājas parādīja bērniem dramatizāciju. Tince (skolotāja Lita Paluha) devās ceļā, lai uzmeklētu bērnudārzu. Ceļā viņa satikās ar Lāci (skolotāja Ingrīda Sidorova), Gaili (skolotāja Lilija Baginska), Vardīti (skolotāja Rita Savicka), Peli (skolotāja Vita Vanagele), Vāveri (skolotāja Lolita Millere), Ezi (skolotāja Ilona Kūliņa) un Pūci (skolotāja Valentīna Petrovska). Tie palīdzēja Tincei. Bērnudārzā Tincei un bērniem tika piedāvāta pirmā rotaļnodarbība ar dziesmām Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra vokālā ansambļa „Varavīksne” (skolotāja Ona Lapa) izpildījumā un rotaļas, kuras sagatavoja mūzikas skolotāja Ona Lapa.

Par svētku māksliniecisko noformējumu rūpējās skolotāja Lolita Geceviča. Turpinājumā bērniem bija iespēja piedalīties Bērnu un jauniešu centra piedāvātajās aktivitātēs.

Svētku noslēgumā kopīgi izveidojām Ziedu saulīti. Tā aizsākās jaunā mācību gada draudzības mirkļi!

 

                                                                                                 

Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš”

metodiķe Vita Vanagele

 

                                                           

IMG 7726

IMG 7748

IMG 7750

IMG 7778

IMG 7818