Atvērto durvju dienā Raudas internātpamatskola lepojas ar paveikto

DSCN8830    Atskatoties uz mācību gadā paveikto, Raudas internātpamatskolas skolēni, skolotāji, skolēnu vecāki un skolas viesi tikās Atvērto durvju dienas koncertā.

      Šis mācību gads ir bijis bagāts ar dažādiem pasākumiem, un skolēni ar labiem rezultātiem piedalījušies dažādos konkursos un sporta sacensībās.

   Skolēni ir aktīvi un visa mācību gada garumā savu ātrumu, precizitāti un veiklību ir pierādījuši dažādās sporta sacensībās. Šajā mācību gadā skolas labākie sportisti piedalījās LSO Latgales zonas florbola un šautriņu mešanas sacensībās. Precīzākais šautriņu metējs – 8. klases skolēns Gatis Kristaps Bašķis – izcīnīja 5. vietu. Iecienīta spēle mūsu skolā ir novuss. LSO sacensībās 8.  klases skolēns Raimonds Pudāns ieguva 3. vietu, bet 7. klases skolēns Juris Saušs – 4. vietu. Kopvērtējumā skolas komanda izcīnīja 4. vietu. Vieglatlētikas krosā, kas notika Baltinavā, 7. klases skolēns Matīss Pupiņš ieguva 2. vietu, viņa klasesbiedrs Juris Saušs – 3. vietu.

Arī šajā gadā skola organizēja sporta sacensības “C” līmeņa skolēniem „Dari kā mēs, dari ar mums, dari labāk par mums”. Sportisko garu skolēnos uztur skolas direktors Andrejs Vēvers un sporta skolotājs Edgars Balodis.

Skolēnu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir mūzika. Bērni labprāt apmeklē fakultatīvās nodarbības mūzikā, ko vada skolotāja Lilija. Skolai ir arī savs ansamblis. Arī Atvērto durvju dienā skolas ansamblis visus priecēja ar skanīgām dziesmām. Savu mīlestību pret mūziku, skolēni izpauž arī dejā. Koncertā mazākie skolas zēni kopā ar savām skolotājām Ilonu un Jolantu iejutās robotu lomā. Trešās internāta grupas meitenes un skolotājas Nataļja un Inta dejoja krāsainu deju ar lietussargiem. Skolas meitenes ar savu deju ļāva ieskatīties turku kultūrā, bet vecāko klašu puiši ar savu deju piešķīra koncertam savu humora devu.

Skolā bērni ne tikai sporto, dejo un dzied, bet arī zīmē un spēlē teātri. Īpašs prieks šajā mācību gadā par mūsu skolas māksliniekiem Sandrīti Dzeni, Ģirtu Jevstigņejevu, Maksimu Maļinovski un Juri Saušu, kuri piedalījās Latgales speciālo skolu zīmēšanas konkursā „Burvju zīmulītis”. Konkursā piedalījās skolēni no 19 skolām – kopsummā vairāk nekā 100 dalībnieku. Visi mūsu skolēni konkursā ieguva 1. vietas. Konkursam bērnus sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Līga Lapa.

Attīstīt aktiera talantu skolēniem palīdz skolotāja Iveta Repkova. Arī šajā gadā skolā notika Latgales speciālo skolu teātra festivāls „Neparastā skatuve”. Atvērto durvju dienā jaunie aktieri izstāstīja stāstu par pirmo pavasara ziedu – māllēpīti.

Atvērto durvju dienā skolas viesi varēja aplūkot skolēnu praktisko darbu izstādi un tērpu kolekciju „Dzintars”, kas netradicionālajā modes skatē ieguva stilīgākās tērpu kolekcijas titulu.

Pagājušais mācību gads ir bijis krāsains un notikumiem bagāts. Liels paldies skolotājiem, kuri palīdz skolēnos atklāt arvien jaunus talantus! Lai saules siltuma, putnu dziesmām un spilgtām krāsām bagāta vasara!

 

 

Raudas internātpamatskolas direktors

Andrejs Vēvers

 

DSCN8838

DSCN8841

DSCN8844

DSCN8850 (1)

DSCN8853

DSCN8860