Ar augstiem sasniegumiem „No baroka līdz rokam” startē novada jauniešu mūzikas grupas

IMG 0133    18. februārī Rēzeknē notika Latgales reģiona izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls un konkurss „No baroka līdz rokam”. Konkursā piedalījās un augstus panākumus guva ilūkstieši – vokāli instrumentālie ansambļi „Piparmētra” un „Basic” (Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrs), kā arī „Taktsmērs”.

 „Piparmētra” (Amanda (ģitāra), Megija (bungas), Jana (balss), Lonija (taustiņi), Adelīna (bass), Elza (ģitāra), vadītājs A. Slobožaņins) ieguva 1. pakāpes diplomu, bet „Basic” (Diāna (balss), Laura (bass), Evija (taustiņi), Nikola (ģitāra), Amanda (bungas), vadītājs A. Slobožaņins) – 2. pakāpes diplomu. Ar 2. pakāpes diploma iegūšanu sveicam arī Taktsmēru (vadītājs R. Surgovts).

„Piparmētra” tika uzaicināta piedalīties konkursa noslēguma koncertā Rīgā, kur tiksies labākās grupas no katra Latvijas reģiona. Lepojamies arī ar to, ka „Piparmētra” tika nominēta Latgales gada balvas „Boņuks” piešķiršanai trīs nominācijās: „Labākais sniegums pop/rock mūzikā”, „Labākais mūzikas video”, „Gada debija mūzikā”.

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore

Vanda Rimša