Apkopoti „Pirmo startu” 2. kārtas rezultāti

    1. aprīlī Sporta centra peldbaseinā norisinājās Ilūkstes novada atklāto peldēšanas sacensību „Pirmie starti” 2. kārta. Aicinām iepazīties ar sacensību rezultātiem!

 

Ilūkstes novada atklāto peldēšanas sacensību „Pirmie starti”

2. kārtas (01.04.2016.)

REZULTĀTI

 

Peldēšana vilnītī (delfīnstilā) 25 m

Nr. p. k. Dalībnieka vārds, uzvārds Pārstāvētā komanda/ pilsēta Dzimš. gads Rezultāts Iegūtā vieta Punktu skaits
2009. g. dz. un jaunākiem ZĒNIEM
1 Olivers Surgovts Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2009. 00:37:63 1 1
2 Vitālijs Radzevičs Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2009. 00:42:16 2 2
3 Semjons Babuls Daugavpils 2009. 00:45:70 3 3
4 Damirs Gregorjevs Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2009. 00:48:80 4 4
5 Arturs Poišs Daugavpils 2009. 00:52:27 5 5
6 Miķelis Vāsulis Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2009. 00:53:51 6 6
7 Alens Smilgins Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2010. 00:54:34 7 7
2009. g. dz. un jaunākām MEITENĒM
8 Ance Annija Jaseviča „Ilūkstes Wahoo” 2009. 00:40:65 1 1
9 Jekaterina Matvejeva Daugavpils 2009. 1:03:09 2 2

 

Peldēšana vilnītī 50 m (25 m delfīnstilā + 25 m kraulā uz muguras)

Nr. p. k. Dalībnieka vārds, uzvārds Pārstāvētā komanda/ pilsēta Dzimš. gads Rezultāts Iegūtā vieta Punktu skaits
2007.-2008. g. dz. ZĒNIEM
10 Dāvids Visockis Daugavpils 2008. 00:57:16 1 1
11 Ralfs Roberts Zībergs Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2007. 1:01:18 2 2
12 Elvīns Vasiļevskis Daugavpils 2007. 1:05:16 3 3
13 Valters Vasiļevskis Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2008. 1:06:38 4 4
14 Ilja Daniļonoks Daugavpils 2007. 1:15:94 5 5
15 Marks Orss-Orlovskis Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2007. 1:22:16 6 6
16 Atis Skrinda Daugavpils 2007. 1:22:51 7 7
17 Reinis Sapa Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2007. 1:24:85 8 8
18 Timuts Boīns Daugavpils 2008. 1:45:84 9 9
19 Iļja Juško Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2007. 2:10:41 10 10
2007.-2008. g. dz. MEITENĒM
20 Arina Rodionova „Ilūkstes Wahoo” 2008. 1:03:61 1 1
21 Samanta Dzene Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2007. 2:24:67 2 2
2006. g. dz. ZĒNIEM
22 Jaroslavs Ščerbakovs Daugavpils 2006. 1:13:74 1 1
23 Andris Kriškijāns Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:15:26 2 2
24 Edmunds Truskovskis Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:20:35 3 3
25 Reinis Krasausks Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:32:16 4 4
26 Marks Gelfands Daugavpils 2006. 2:01:51 5 5
27 Everts Kuosa Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 2:18:15 6 6
2006. g. dz. MEITENĒM
28 Elīna Gerasimova Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 00:55:69 1 1
29 Katrina Baltmane Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:03:85 2 2
30 Alberta Zeltiņa Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:06:42 3 3
31 Anna Kačanova Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrs 2006. 1:08:30 4 4
32 Mihalija Geļvande Daugavpils 2006. 1:31:26 5 5
2004.-2005. g. dz. ZĒNIEM
33 Kristaps Multiņš „Ilūkstes Wahoo” 2005. 00:53:00 1 1
34 Rainers Buks „Ilūkstes Wahoo” 2004. 00:53:00 1 1
35 Mikus Gustavs Kūliņš „Ilūkstes Wahoo” 2005. 1:10:38 2 2
2004.-2005. g. dz. MEITENĒM
36 Felicita Čamāne „Ilūkstes Wahoo” 2005. 1:23:30 1 1

 

Peldēšana 50 m (25 m kraulā uz krūtīm + 25 m kraulā uz muguras)

Nr. p. k. Dalībnieka vārds, uzvārds Pārstāvēta komanda/ pilsēta Dzimš. gads Rezultāts Iegūtā vieta Punktu skaits
2003.-2004. g. dz. ZĒNIEM
37 Nikita Gladijs Daugavpils 2003. 00:46:82 1 1
38 Kurmis Jēkabs „Ilūkstes Wahoo” 2002. 00:51:80 2 2
39 Konstantīns Bogdanovičs Daugavpils 2002. 1:05:05 3 3
40 Vladislavs Rožkovs Daugavpils 2003. 1:07:04 4 4
41 Maksims Grabaļovs Daugavpils 2003. 1:26:17 5 5
42 Mihails Lastovskis Daugavpils 2003. 1:49:21 6 6
2003.-2004. g. dz. MEITENĒM
43 Katrīna Ķīse „Ilūkstes Wahoo” 2002. 00:42:15 1 1
44 Arina Starovojtova Daugavpils 2003. 00:51:50 2 2
45 Krievāne Rūta „Ilūkstes Wahoo” 2001. 00:52:66 3 3
1998.-2000. g. dz. MEITENĒM
46 Evija Smilgina „Ilūkstes Wahoo” 2000. 00:59:51 1 1
1987.-1997. g. dz. VĪRIEŠIEM
47 Arnis Pašķevičs Ilūkste 1987. 00:44:95 1 1
1965.-1975. g. dz. VĪRIEŠIEM
48 Ilze Krasovska Bebrene 1975. 00:51:75 1 1
1987.-1997. g. dz. SIEVIETĒM
49 Evija Andruškeviča Daugavpils 1993. 00:47:16 1 1