Aktīvā atpūta Sventē

IMG 2775    Par gada labāko notikumu Ilūkstes 1. vidusskolas 6. klases skolēni atzina braucienu uz peintbola spēli Sventē. Tā bija pilnīgi jauna pieredze, jo par šo spēli bijām tikai dzirdējuši, bet spēlējis nebija neviens. Pēc ilgās sēdēšanas skolas solā mācību gada laikā, aktīvā darbošanās svaigā gaisā divu stundu garumā bija kā enerģijas deva skolēniem.

Peintbola spēle nav tikai šaudīšanās ar krāsu lodītēm. Tas ir komandas darbs, tā ir spēja sadarboties, izteikt savu viedokli, pieņemt atšķirīgus uzskatus, stingri izpildīt instruktora prasības. Tādēļ klasesbiedri varēja redzēt viens otru nestandarta situācijās, rast risinājumu domstarpībām un izstrādāt darbības plānu.

Liels prieks, ka, neskatoties ne uz ko, šī spēle satuvināja klasesbiedrus un beidzās pozitīvā noskaņā ar domu, ka nākamgad noteikti te ir jāatgriežas.

Sirsnīgs paldies vecākiem, kuri ne tikai nodrošināja transportu, bet arī diezgan kuplā pulciņā klātienē palīdzēja bērniem sagatavoties spēlei, juta līdzi cīņas gaitai un atpūtas brīžos sagaidīja ar atspirdzinošu dzērienu un karstām desiņām.

 

6. klases audzinātāja

Lonija Pupiņa

 

IMG 2764

IMG 2767

IMG 2777

IMG 2781

IMG 2783

IMG 2785