Aicina uz semināriem par projektu „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”

     Labklājības ministrija no 20. janvāra līdz 3. februārim organizē reģionālos seminārus par iesaistīšanos projektā Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” (pieteikšanās kārtību, reģistrāciju, sociālās uzņēmējdarbības pazīmēm un to noteicošajiem kritērijiem, sociālās ietekmes izvērtēšanu, kā arī finanšu atbalsta saņemšanas iespējām un finanšu atbalsta saņēmēju uzraudzību).

Semināros aicināti piedalīties esošie un topošie ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītie uzņēmēji, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvji, kas vēlas padziļināt izpratni par saimnieciskās darbības veidu, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu, ilgtermiņā nesot labumu sabiedrībai. Semināri tiek organizēti sadarbībā ar AS Attīstības finanšu institūcija Altum”.

   

     Semināru norises pilsētas un datumi:

  • RĒZEKNE, 1. februāris, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzeknes novada domes konferenču zāle, reģistrēšanās līdz 30. janvārim interneta vietnē.
  • RĪGA, 3. februāris, Rātslaukums, Kaļķu iela 1, Rīgas domes konferenču zāle (508. telpa), reģistrēšanās līdz 31. janvārim interneta vietnē.

 

Reģistrēties dalībai semināros interesenti tiek aicināti, izmantojot norādītās interneta vietnes katram no semināriem, kurā plānots piedalīties.

Vairāk informācijas par pieteikšanos un organizatoriskajiem jautājumiem, rakstot uz e-pastu: dace.supule@lm.gov.lv vai zvanot uz tālruni 67021698.